proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> Česká republika příští rok přivítá Mistrovství Evropy v discgolfu!

Česká republika příští rok přivítá Mistrovství Evropy v discgolfu!

Po 6 ročnících turnaje Konopiště Open jsme si pro letošek naordinovali nutnou přestávku. Abychom se v roce 2020 mohli vrátit v plné (vlastně dvakrát větší) parádě!!!

Evropská discgolfová federace (EDGF) před několika minutami vydala prohlášení: EDGC 2020 a EMDGC 2020 proběhne v roce 2020 v České republice, a to v nádherném konopišťském zámeckém parku!

Ve skutečnosti nepůjde o jeden turnaj, ale rovnou o dva - EDGC bude turnaj pro hráče kategorie MPO, FPO, MJ18 a FJ18 (celková kapacita 180 lidí) a EMDGC bude pro hráče všech kategorií Master (nad 40 let, kapacita 120 lidí). Jedná se o největší discgolfové Mistrovství Evropy a pro celý náš organizační tým je obrovskou ctí, že můžeme být jeho součástí. 

Mistrovství Evropy je hlavně uznání pro všechny, kdo přiložili ruku k dílu na minulých ročnících Konopiště Open. Nejvyšší známka toho, že odvedli výbornou práci. Mám radost za všechny organizátory, dobrovolníky, partnery a hráče, kteří nás v minulosti podpořili a pomohli nám tak s odesláním přihlášky pro Mistrovství Evropy. Jak říkají horolezci - dostali jsme se do základního tábora. Je na čase začít s přípravami, abychom dosáhli vrcholu. Naším vrcholem je organizace toho nejlepšího EDGC/EMDGC všech dob. Všem hráčům, divákům a dobrovolníkům chceme přinést ten nejlepší discgolfový zážitek. Těšíme se na vás v srpnu 2020 na Konopišti!

Přemek Novák, manažer EDGC a EMDGC 2020

 


Column 'id' cannot be null