proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> Diskuj - další dávka disků pro vítězku

Diskuj - další dávka disků pro vítězku

24 disků po dobu 12 měsíců. To byla hlavní výhra v jedné z největších discgolfových soutěží u nás. Vítězkou se po lítém boji stala Jarmila Havířová. Tentokrát pro ni máme 8 nových disků. 

Jako vždy jsme polovinu vybrali my a druhou polovinu vítězka. Z naší strany to byly 2 drivery, midrange a putter a ze strany druhé dva puttery, midrange a driver. 

Náš výběr

XT Nova

Rovný, mírně levotočivý putter ze dvou kusů plastu. Kromě speciální dvoukusové metody výroby je na něm zajímavé i to, že v různých vahách létá podobně. Jarča je se svou vytříbenou technikou ideální právě pro ozkoušení této teorie, tak uvidíme.

D-line MD2 Fiend

První midrange, který jsme naší vítězce poslali, byla DX Cobra. Univerzální disk s lehce esíčkovitým letem. Nastal čas vyzkoušet něco rovnějšího, navíc od Discmanie. MD2 je proto ideální.

DX Gazelle

Rozšiřujeme obzory. Gazela není v současné době příliš používaný disk, ale ke konci 20. století se těšil velké oblibě. V muší váze se jistě bude líbit i naší výherkyni.

Starlite Sidewinder

Dobře víme, jakou má Jarmila Havířová slabost pro plast Starlite a Blizzard Champion. Sidewinder je v tomto podání celkem novinkou, takže postup je jasný - zkus ho, Jarčo!

Vítězčin výběr

2x Pro JK Aviar

Dostala ho hned jako první disk a oblíbila si ho na tolik, že chce další dva. Ještě aby ne, je to jediný putter pojmenovaný po ženě, takže se ženám více než líbí.

DX Cobra

Už jsme ji dnes jednou zmínili a byl to podobný scénář, jako s JK Aviarem. Jen jde tentokrát o midrange :-).

GStar Starfire

Pro každou ženu (snad kromě Paige Pierce) hodně stabilní disk, Jarči se bude perfektně hodit do větru a na hyzery.


Column 'id' cannot be null