proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> Jamka roku 2014 - blíží se konec nominací!

Jamka roku 2014 - blíží se konec nominací!

Nominační fáze jamky roku se uzavírá, 31.10. je poslední den. Po půlnoci pak už nebude možné nominovat. Vůbec...

jamkaroku.prodiscgolf.cz

16 jamek s nejvyšším počtem nominací pak postoupí do play-off. Tam se podle pořadí rozdělí na jednotlivé duely dle klíče 1. s 16., 2. s 15., atd. 

Znamená to jednoduše to, že ŽÁDNÁ JAMKA JEŠTĚ NEMÁ ZDALEKA  VYHRÁNO! Jen všechny kromě prvních 16 budou mít po půlnoci 31.10. prohráno. A všechny, které v následujícím týdnu vypadnou z duelů taky.

Na závěr nám to nedá nepřipomenout ceny.

Pokud jsi nominoval vítěznou jamku, dostaneš se do slosování a můžeš se stát nominátorem a vyhrát DisCatcher Pro se stojanem!

Máš-li bystré oko a plno fotek na paměťové kartě, lidem se tvé fotky líbí a hlavně jsou na nich pevné discgolfové jamky, tak vyhraješ DisCatcher Skillshot a staneš se Nejlepším fotografem. Stačí, když tvá fotka bude mít nejvíce hlasů.

Jestliže máš fotek kvanta a rád se o ně dělíš, nebudeš chybět ve slosování o štístko fotografa a možná vyhraješ poukaz na 1000,- Kč do našeho internetového obchodou.

A pokud jsi prostě štístko, tak tě vylosujeme ze všech účastníku soutěže a dostaneš poukaz na 2000,- Kč, od nás u nás. 

Konečně, pokud máš rychlé prsty jako blesk, telefon po ruce a hlavně sis uvolnil večer 28. listopadu, tak se jistě dovoláš jako první tam, kam máš a vyhraješ Grip C14 Bag.

Nečekej a pádluj, teda nominuj!

 


Column 'id' cannot be null