proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> Nacházíme se na Konopišti! Prodejna dočasně přemístěna, provoz eshopu omezen.

Nacházíme se na Konopišti! Prodejna dočasně přemístěna, provoz eshopu omezen.

Od 12. do 16.7. proběhne na Konopišti u Benešova turnaj kategorie PDGA Major, který pořádáme. Celá prodejna je přemístěna, eshop funguje v omezeném provozu.

Zkrátka a dobře, Konopiště Open je velká akce, na které se podílí úplně všichni členové našeho týmu. Prodejnu na Divadelní 14 v Novém Jičíně jsme proto až do 17.7. zavřeli.

Se všemi disky se totiž nacházíme v Hotelu Nová Myslivna u zámku Konopiště, který je u Benešova, který je u Prahy.V týdnu od 2. do 8.7. probíhá přípravná fáze, eshop bude fungovat v omezeném režimu, prodejna ještě nebude otevřená. Od 9.7. do 15.7. už se přímo v Hotelu Nová Myslivna bude nacházet i pro shop se všemi disky a dalším discgolfovým vybavením, eshop bude nadále fungovat v omezeném režimu.

Omezený režim eshopu:

- Balíky GLS se doručují až třetí pracovní den, rychleji to bohužel není možné.

- Balíky České pošty budeme odesílat až 18.7., po návratu z Konopiště.

- Prodejna v Novém Jičíně je uzavřená až do 17.7.

- Některým (nově naskladněným) diskům možná budou chybět fotografie, ty s největší pravděpodobností doplníme až po návratu, tedy po 17.7.

- Budeme bohužel pomaleji odpovídat na přijaté e-maily a telefonáty.

Závěrem je ještě třeba podotknout, že na Konopišti budeme mít doposud největší výběr limitovaných (ale i jiných) disků. Prozradíme, že některé se budou prodávat i přes eshop, ale jiné budou k dostání pouze přímo v pro shopu na Konopišti. 

Určitě sledujte náš facebook, facebook Konopiště Open, náš instagram i instagram Konopiště Open a hlavně web turnaje konopisteopen.com.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist