proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> Objednáváme Grip Bagy!

Objednáváme Grip Bagy!

Grip Equipment je výrobcem nejlepších discgolfových brašen na světě. Omíláme to pořád dokola už několik let, ale stále to platí. Chcete-li na zádech mít maximální kvalitu a neuvěřitelné pohodlí, vyberte si Grip.

Jako každý rok i letos na podzim objednáváme Grip Bagy. Můžete si vybrat jaký chcete, záleží jen a jen na vás. :-) Pro objednávku stačí napsat mail na tosehodi@prodiscgolf.cz. Objednáváme v pondělí 15.10. v 10:00 ráno. Objednané bagy dorazí k vám v první půlce listopadu.

K dispozici jsou:

Model AX3 - prodejní cena 6990 Kč,

Vlajková loď bagů od Gripu. Pojme nejvíce disků (25) i dalšího nutného náčiní, včetně svačiny či oblečení. Má rozšiřitelné kapsy, dva držáky na lahev, je symetrický, má zabudovanou pláštěnku, na zádech sedí výborně a na to, jak je velký téměř nic neváží.

Model BX - prodejní cena 5990 Kč

O něco menší, ale pořád víc než dost velký bag. Pojme 20 disků, má rozšiřitelné kapsy, dva držáky na lahev, je symetrický a na zádech sedí taky výborně! Je lehoučký! Pláštěnku je třeba dokoupit zvlášť.

Jeho bráchou je taky Discmania JetPack, stejně velký, jen s designem od značky Discmania.

Model CS - prodejní cena 4690 Kč

Nejmenší bag od Gripu, který pojme 16 disků, má dvě boční kapsy a dva držáky na lahev. Je symetrický a na zádech ho ani necítíte. Pláštěnku je třeba dokoupit zvlášť.

 


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist