proDiscgolf.cz>Přehled aktualit> První koleda pro Jarču

První koleda pro Jarču

Když výhra, tak s rezervou a když s rezervou, tak s grácií. Jarča Havířová ve čtvrtek dostala své první disky za výhru v soutěži Diskuj!

Soutěž diskuj skončila už pár týdnů zpátky a její vítězka Jarmila Havířová ve čtvrtek obdržela první várku svých vítězných disků. Jeden si vybrala sama, druhý jsme pro ni vybrali my, dle našeho co možná nejlepšího uvážení.

GStar Leopard

GStar LeopardNaše výherkyně už je zkušená hráčka, a tak o discgolfových discích už hodně ví. GStar je skvělý materiál do pohody i nepohody, leopard skvělý disk pro každou ženu a váha okolo 167 gramů je pro hráčku Jarčiného majestátu tak akorát. Skvělý a přesný fairway driver.

"V bagu mi chyběl fairway driver a Leopard je podle Juliany Korver ta nejlepší volba. A proč GStar? Protože je zkrátka příjemný na dotyk."

 

Pro JK Aviar

Pro JK AviarPokud jde o puttery pro ženy, není to jednoduchá záležitost. Prakticky jediné, co můžeme škrtnout, jsou extrémně tvrdé puttery (např. Pro KC Aviar). Díky pozorování jsme pak zjistili, že většina žen opravdu puttuje raději měkkými, ne však úplně gumovými disky. JK Aviar je právě takový, ani tvrdý, ani měkký, jednoduše tak akorát. 

 

 

 

Ať ti to lítá, Jarčo!


Column 'id' cannot be null