proDiscgolf.cz>Přehled aktualit

Aktuality

Od 19.8. do 25.8. máme v obchodě zavřeno, omlouváme se za komplikace

Důvod to má velmi jednoduchý, někteří se nachází na discgolf campu pro děti v Budišově nad Budišovkou, jiní jsou na týmovém Mistrovství světa v Estonsku. Balíky budeme odesílat normálně.

(Opravdu) slavnostní otevření 100. discgolfového hřiště v ČR

O prvním prázdninovém víkendu proběhla v Otaslavicích na Moravě oslava ku příležitosti slavnostního otevření jubilejního 100. discgolfového hřiště v České republice!


Česká republika příští rok přivítá Mistrovství Evropy v discgolfu!

Po 6 ročnících turnaje Konopiště Open jsme si pro letošek naordinovali nutnou přestávku. Abychom se v roce 2020 mohli vrátit v plné (vlastně dvakrát větší) parádě!!!

Od 25.3. do 29.3. máme v obchodě zavřeno, omlouváme se za komplikace

Z provozních důvodů budeme mít v obchodě proDiscgolf.cz zavřeno a eshop bude fungovat v omezeném (pomalejším režimu). Za komplikace se omlouváme.


Od 12.3. do 14.3. máme v obchodě zavřeno.

Stavíme 97. discgolfové hřiště v České republice, to za ty dva dny stojí, ne? DiscGolfPark Poličná vyroste kousek od Valašského Meziříčí, ale ve středu a ve čtvrtek bude na prodejně zavřeno.

Šok! Jaro na konci února zapříčinilo dopravu zdarma!

Teplo, sluníčko, discgolfíček. Přesně v tomto duchu se nesou poslední dny všech discgolfistů u nás, o tom není pochyb. Abychom to krásné období ještě trochu osladili, nabízíme dopravu zdarma! Akce trvá do 3.3.2019.


Od 19.2. do 24.2.2019 nás v prodejně nenajdete

Nejsme jenom internetový obchod a prodejna s discgolfovým vybavením, aktivně se věnujeme rozvoji discgolfu u nás a proto vyrážíme na další veletrh cestovního ruchu, tentokrát do Prahy.

Od 28.1 do 30.1. máme zavřeno - španělský discgolf volá

Costa del Sol. Vloni tam byl jen Kryštof, letos už jedeme všichni. Proto bohužel musíme zavřít naši discgolfovou prodejnu v Novém Jičíně. Ale nebojte, 31.1. budeme zpátky a plní sil!


Od 17.1. do 21.1. máme zavřeno - nacházíme se na veletrhu v Brně

Jako každý rok i letošní zimu využíváme každé příležitosti, jak discgolf zpropagovat a posunout o něco dál. Proto nesmíme chybět ani na veletrhu Region Tour, který probíhá od 17. do 20.1. na brněnském výstavišti.

Přejeme klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok!

Dnes v 17:00 jsme měli v proDiscgolf.cz otevřeno (v roce 2018) naposled. Mezi svátky budete mít možnost koupit disky jedině přes internet, nebo 29.12. na turnaji v Novém Jičíně. Pak se uvidíme až 7.1.


Garantujeme dodání do Vánoc při objednávce do 19.12.!

Necháváte-li dárky na poslední chvíli, doporučujeme to doklepnout nejpozději ve středu 19.12. do 10:00. Ať k vám stihnou docestovat včas!

Black Friday 2018 - 20% slevy na vše!

Po roce se opět vrací náš tradiční černý pátek! 20% slevy pro všechny na všechno, tak nějak se dá tato akce popsat. Bagy, koše, kšiltovky a v neposlední řadě i všechny možné disky!


Doprava až k vám domů zdarma!

S železnou pravidelností se vrací další z našich pravidelných akcí - dny dopravy zdarma. Udělejte dnes či zítra objednávku za více než 300 Kč a nebude se vám počítat dopravné!

22.-23.10. máme zavřeno, jsme v lese.

I náš malý čtyřčlenný tým si občas potřebuje trochu povyrazit. Proto vyrážíme do divočiny, do lesa. Zkrátka na teambuilding. Všem zákazníkům se omlouváme za případné komplikace.


Objednáváme Grip Bagy!

Grip Equipment je výrobcem nejlepších discgolfových brašen na světě. Omíláme to pořád dokola už několik let, ale stále to platí. Chcete-li na zádech mít maximální kvalitu a neuvěřitelné pohodlí, vyberte si Grip.

Nacházíme se na Konopišti! Prodejna dočasně přemístěna, provoz eshopu omezen.

Od 12. do 15.7. proběhne na Konopišti u Benešova turnaj kategorie PDGA Major, který pořádáme. Celá prodejna je přemístěna, eshop funguje v omezeném provozu.


Zažij atmosféru PDGA Majoru, začíná registrace na Konopiště Challenger!

14.3. ve 20:00 začne registrace na doprovodný turnaj prvního PDGA Majoru ve střední Evropě na Konopišti. Otevřen je pro všechny amatéry, PDGA číslo není třeba a kapacita je 168 lidí. Nejspíš to ale půjde rychle.

2. fáze registrace na první Major v České republice začíná!

Máš-li chuť si zahrát s těmi (prokazatelně) nejlepšími hráči světa, dáváme ti možnost. Díky letošnímu Konopišti totiž dorazí přímo do srdce České republiky.


Vánoční otevírací doba 2017

Znáte to. Poslední předvánoční týden je extrémně nabitý. Rychle dokončit vše v práci, sehnat poslední dárky. Proto i my prodlužujeme otevírací dobu!

Marně hledáš konkrétní disk v konkrétní váze? Děláme objednávku na míru! Napiš nám.

Je to jednoduché, naše skladové zásoby se zatím nemohou vyrovnat těm, které mají naši dodavatelé, a proto čas od času nemáme k dispozici vše, co bychom (by jste) chtěli. Do Vánoc to ale seženeme.


Slevy, jaké tu ještě nebyly aneb BLACK Weekend 2017!

Je to tak, černý pátek se po roce vrátil a s ním i (dříve nepředstavitelné) ceny! Zlevnili jsme naše skladové zásoby. Disky o 20%, brašny, vybrané koše, oblečení a další příslušenství minimálně o 10%.

Je na čase to roztočit, jsou tu dny dopravy zdarma!

Po roce a po dni se vrací doprava zdarma u všech objednávek nad 201 Kč. Stačí si vybrat... :-)


Trvale snižujeme ceny disků, brašen a košů

Je to tak, disky v nejlepším materiálu Star/S-line nyní vychází na pouhopouhých 489 Kč. Ale to zdaleka není všechno, batoh HeroPack od Innovy, který pojme více než 20 ks disků je teď za 2599 Kč!

Konopiště Open 2018 bude prvním Majorem v neskandinávské Evropě

Je tomu skutečně tak. 11. až 15. července 2018 bude v konopišťském zámeckém parku živo. Vrátí se k nám ti nejlepší z nejlepších. Český discgolf jim chceme ukázat v tom nejlepším světle. A nejen jim!


V pátek 18.8. jsme na svatbě kolegy Michala, máme zavřeno

Na pátek se každý těší, ale pak jsou Pátky, které nejsou jen tak ledajakými pátky. Ten 18.8.2017 bude jedním z nich. Náš dlouholetý kolega a kamarád, Michal Grepl, se totiž žení!

Pořádáme turnaj EuroTour Hostačov Open 2017, v pátek 11.8. máme zavřeno

Nejbližší zastávka prestižní EuroTour bude na DiscGolfParku Chateau Hostačov pod naší režií. Proto bude náš kamenný obchod v pátek od rána zavřen.


Jsme v zemi discgolfu zaslíbené

Od 2. do 6.6. se nacházíme ve finském Tampere, v obchodě je zavřeno.

McBeast Putter Challenge v Praze

Už 7. května dorazí Paul McBeth, čtyřnásobný mistr světa v Discgolfu, do Prahy. A nebyl by to on, aby se spolu se svým věrným spoluhráčem Natem Sextonem nerozhodl udělat něco pro discgolfovou veřejnost.


Grip Bag o 1000 levněji!

Je libo nejlepší bag na světě se super slevou? Stačí si ho do konce týdne nebo doprodání zásob objednat. Grip Bag DGWT B15 nebo Simon Lizotte AX15.

Objednej si něco, co bězně nemíváme - do 8.3. včetně

Chystáme objednávku od našich dodavatelů (9.3. ráno) a i ty si tak můžeš objednat něco konkrétního, co na našem eshopu běžně nenajdeš.


Oslavujeme jaro a nabízíme dopravu zdarma!

Teplo, slunce a lehký vánek. Jaro je tady. Všechny nás to táhne ven, na hřiště, házet disky a cinkat řetězy. Znovu to začíná.

Veletrh Region Tour 2017 v Brně (19. a 20.1. máme zavřeno)

Že není úplně disgolfová sezóna je na teploměru poznat na první pohled, ale pro nás to nikdy nekončí. Jsme na veletrhu Region Tour 2017 v Brně a představujeme discgolf a DiscGolfPark.


Vánoční otevírací doba a tak podobně

Prosinec už je (nějakou tu chvíli) tady a proto rozšiřujeme Vánoční otevírací dobu. V článku se také dozvíte, které dny bude otevřeno a kdy otevřeme v novém roce.

Black Weekend: 25. až 27.11.

Po roce je to zase tady. Držíme se tradice a zvyku světových eshopů - Black Friday, ba dokonce Black Weekend je tu!


16.11. - DEN DOPRAVY ZDARMA

Po roce opět přichází ten den, kdy platíš za disky jen. GLS doprava zdarma!

Nacházíme se na veletrhu Sport Life v Brně!

Sport Life. Disc life. Pro nás discgolfisty velmi výstižná slovní spojení. Od pátku 4.11. do neděle 6.11. se náš tým bude nacházet na brněnském výstavišti. Budeme lidem představovat discgolf.


Konopiště Open 2017 bude součástí Disc Golf World Tour!

Největší turnaj české historie - Konopiště Open 2016 - byl velmi úspěšný. Líbil se jak médiím a divákům, tak i hráčům z celé Evropy a světa! V roce 2017 si to proto zopákneme, v ještě větším provedení!

1. a 2. září máme na prodejně zavřeno

Opět i s celým obchodem vyrážíme pořádat velký turnaj, tentokrát ke Kroměříži - Chřiby Open 2016.


Lite koše za dvojku

Lite Basket je v poslední době čím dál tím oblíbenějším košem. Spousta lidí totiž nechce hrát jen na hřišti ale i doma, nebo na zahradě a na výletech. Lite Basket je ideálním řešením, teď navíc s 20% slevou!

Od 29.4. do 9.5. je kamenná prodejna v Novém Jičíně zavřená

Internetový obchod ale normálně funguje. Jsme totiž na Konopišti. Na místě, kde se odehraje největší turnaj české historie - DGWT Konopiště Open 2016.


Chceš disk podepsaný mistrem světa 2009?

Je to jednoduché. Stačí si do dnešních 19:00 cokoli objednat z proDiscgolf.cz a zítra ti tvůj disk odešleme podepsaný Avery Jenkinsem - mistrem světa v discgolfu roku 2016!

GLS je novým přepravcem pro proDiscgolf.cz

Firma GLS už na českém trhu působí už pěknou řádku let a je radostí oznámit, že teď bude naším hlavním přepravcem.


Hledáme dobrovolníky pro DGWT Konopiště Open 2016

Na Konopišti bude tento rok horko. Kromě jiných přijede i čtyřnásobný mistr světa Paul McBeth a světový rekordman Simon Lizotte. Na jednom z nejdelších hřišt v Evropě to bude zajímavá bitva...

Soutěž o tričko a kšiltovku DGWT

Dnes spatřila světlo světa kolekce oblečení Disc Golf World Tour. Hlavní organizátoři nám přislíbili tričko a kšiltovku do soutěže, takže tady to je!


I disky mají city

Nikdo nechce být na Valentýna sám. My ne. A ani naše disky ne. Co myslíte, jak se musí Aviar v bagu cítit, pokud tam nemá žádného blízkého? Využij akce 14% sleva za pár a nedovol, aby se to stalo!

Předvánoční objednávky, Vánoce a vánoční svátky

Objednávky posílejte do pondělních 12:00, později už nemůžeme garantovat to, že je stihneme doručit. Nakupovat v prodejně ale můžete až do 23. A bude i besídka.


Black Friday začíná!

A bude trvat celý víkend. 20% sleva na všechny disky a 10% sleva na všechno ostatní. Čistý sen a jednoznačně nejlepší způsob, jak nakoupit vánoční dárky v předstihu.

Den dopravy zdarma

Ctíme tradici a v den dopravy zdarma vyhlašujeme dopravu zdarma! Týká se všech objednávek nad 250 Kč a platí od 12:00 18.11. do 12:00 19.11.


Ebook

Nejaktivnější designér discgolfových hřišť v České republice - Přemysl Novák - se chce podělit o své know-how! Co všechno obnáší vybudování hřiště? A jak jej navrhnout?

26. - 30. 10. budeme mít zavřeno

Celý týden od 26. října budeme trávit na veletrhu v Kolíně nad Rýnem, v Německu. Spolu s námi tam bude celý tým DiscGolfPark Europe.


Dolar, euro, ceny disků

S ohledem na nedávný vývoj kurzu USD vůči EUR a EUR vůči CZK budou zdražovat discgolfové disky. Počínaje pondělkem 25. května se cena valné většiny zboží zvýší o 10%.

Jsme na Konopišti, objednávky přijímáme, ale neposíláme.

Je to tady. Vrchol letošní české sezóny. Taková koncentrace evropských profíků se dlouho nesešla. Jsme rádi, že se o ně můžeme postarat. Ale bohužel od 1.5. do 11.5. nebudeme posílat žádné objednávky.


Diskuj - další dávka disků pro vítězku

24 disků po dobu 12 měsíců. To byla hlavní výhra v jedné z největších discgolfových soutěží u nás. Vítězkou se po lítém boji stala Jarmila Havířová. Tentokrát pro ni máme 8 nových disků.

Předsezónní sleva na bagy!

Venku se otepluje, slunce vychází čím dál tím dříve, zapadá později. Discgolfová sezóna se kvapem blíží, a tak je čas na nějakou tu výraznou slevičku. Grip bagy až o 1000 Kč levněji!


Do konce února zkrácená otevírací doba!

Omlouváme se! Počínaje dnem 18.2. bude otevírací doba prodejního skladu v Kopřivnici zkrácena! Internetové objednávky budou vyřizovány s jednodenním zpožděním.

Valentýnské potěšení

14. února, svátek zamilovaných se kvapem blíží. Jen několik málo dní zbývá do dne, kdy si zamilovaní předají své dary. My si ideální Valentýn představujeme na hřišti.


Stonáme - 20.1. máme zavřeno!

Z důvodu nemoci vedoucího expedice Toma Kociána, zkouškového období Kryštofa Nováka a schůzek Michala Grepla, máme 20.1.2015 ZAVŘENO!

Vánoční hody, besídky a prázdniny

23. prosince ukončíme letošní působení a to vánoční besídkou proDiscgolf.cz! Zveme všechny nadšence do Kopřivnické prodejny. Občerstvení, nápoje a disky pod stromečkem.


Discgolf v novinách

Píše se o nás, čím dál častěji. V novojičínském regionu vyšel skvělý rozhovor s Michalem Greplem - členem našeho týmu a jedním z nejdůležitějších lidí v rozvoji českého discgolfu.

proDG.cz → proDiscgolf.cz

Jasnější, přímočařejší, rozeznatelnější, nezaměnitelnější. To vše jsme chtěli od našeho nového názvu. Od 28.11 jsme proDiscgolf.cz!


V pátek superfinále, nezapomeň!

Po měsící plném nominování, nahrávání a hlasování se soutěž Jamka roku blíží ke konci! V pátek proběhne slavnostní vyhlášení. A my pro vás máme videpozvánku.

Za měsíc vánoce, splň si přání

Blíží se dny rozdávání radosti, a proto chceme rozdávat i my. Chystáme ještě jednu objednávku tak, aby to stihla pod stromeček ještě před Štědrým večerem.


Moravská Orlice zavěsí poslední birdie v Jakartovicích

Liga moravskoslezského kraje, tedy série pěti turnajů organizovaných za podpory projektu Ostrava město sportu 2014, se blíží ke svému závěru.

Discgolf u Středozemního moře (skoro)

Drava Forester 2014 je PDGA turnaj kategorie C. Zúčastní se ho 71 hráčů. Kromě toho, že tam jedeme, je na něm speciální ještě jedna věc.


Říjen ve znamení Teebirda

Všemi opěvovanou výherkyni soutěže Diskuj stále zásobujeme! Každoměsíčně jí dodáváme nové a nové disky vysoké kvality. Co dostala naposled?

Jamka roku 2014 - blíží se konec nominací!

Nominační fáze jamky roku se uzavírá, 31.10. je poslední den. Po půlnoci pak už nebude možné nominovat. Vůbec...


Jamka roku 2014 - láska prochází řetězem

Volba jamky roku, hmm, no dobře, ale proč se vůbec zapojovat? Pomineme-li patriotismus a lásku k domácímu hřišti, tak určitě stojí za zmínku ceny v hodnotě 25 000 Kč!

Máš možnost vybrat Jamku roku 2014!

Letní sezóna 2014 je už pomalu za námi, byla dlouhá a náročná. Teď přichází část roku, kdy budeme spíše sedět doma a odpočineme si. Co třeba u zbrusu nové soutěže?


Ceny cihel klesají!

Je začátek podzimu, a tak i čas na další slevovou rychloakci! Tentokrát na disky, které se hodí do větru - cihly.

Světový den nosorožců - 15%!

Nosorožci jsou ohrožená zvířata, přežívající už hlavně v zajetí. Je nutné, aby se dostaly zpět na svobodu, proto dnes vyhlašujeme slevu 15% na všechny Rhyna! Platí do půlnoci!


Zakladatel Discmanie v Kopřivnici!

Jussi Meresmaa - startér a hnací pohon celého konceptu DiscGolfPark a značky Discmania - navštíví Kořivnici, během slavnostního otevření tamního hřiště! Součástí je také akademie!

Bagtofky na disky!

A je to tady! Výhoz prvního slevového čtvrtku na stránkách proDG.cz. Dnešní týden je zasvěcen všem školačkám a školákům. Všichni si v pondělí 1. září nasadili aktovky a vyrazili do školy.


Opavská Akademie se přesouvá k ostravskému Avionu!

Tento týden od pátku se otevírá DiscGolfPark AVION Shopping park! A proto tam bude i náš kompletní tým. Z toho důvodu se Opavská Akademie přesouvá právě tam!

Nádherné nové hřiště v Jeseníku!

V pátek a v sobotu (8. a 9.8.) proběhne na nádherném hřišti v DiscGolfParku Priessnitz discgolfová Akademie a turnaj! Detaily na plakátku, všichni jsou zváni! Hřiště je zrádné.


Nejvíce jsou potřeba drivery, to Jarča dobře ví.

Je to už více než půl roku od doby, co Jarča vyhrála soutěž Diskuj a její výběr nám naznačuje, že chce prodloužit svoji hru. Co na její volbu říkáte vy?

I my si někdy musíme oddechnout.

Pozor, v období 2.-5.8. nemůžeme nic posílat, budeme příliš daleko. Vše, co v tomto období objednáte, bude expedováno ve středu 6.8. Krásné léto!


Přijmi pozváni na Akademii v Kolíně!

Tentokrát v rámci série Akademií proDG.cz zavítáme s Přemou do Kolína. Vy všichni, kteří jste místní, nebo okolní, jste zváni. Rádi Vás naučíme vše, co budeme moci. Vezměte kamarády a uvidíme se na hřišti :-)

Důvod, proč zvážit cestu do Kadaně - video z finále 2014

Za sedmero horami, sedmero řekami a hustými lesy, na severozápadě Čech, v krásné Kadani, byl jednou jeden turnaj. Dvoudenní turnaj na nádherném hřišti. Nejlepších 5 se popralo ve finále, posuďte sami.


Šíříme Karvinou

Jak se do toho člověk jednou pustí, tak už nemůže přestat. Nestačilo nám uspokojit jen 36 hráčů, nestačí nám ani 45. Proto rozšiřujeme Karviná Dubina Open na 12 jamek a 60 hráčů!


Jak učí profíci..

Máme video z kliniky se Simonem a Averym v Praze! Tohle nepotřebuje další komentář. Tak ať se líbí!

1000
 

1000


Naskladňování je v plném proudu! Takhle velký výběr tu ještě nebyl. Nikdy a nikde. Chceš mít možnost výběru dříve, než ostatní?


Diskuj maximální vzdálenost!

Maximální vzdálenosti dosahujeme minimální gramáží, to Jarča ví moc dobře. Teď už jen stačí zjistit, jestli doleva, nebo doprava?

Vicemistr Aljašky na turnaji v Kadani

Kadaň Open 2014 se kvapem blíží a my hlásíme, že kromě minulých, současných a budoucích mistrů ČR přijede i vicemistr Aljašky - Rob Parrish.


Divoké karty rozdány!

Za 3 dny je to tady. Prahu navštíví dvě jasně zářící hvězdy na discgolfovém nebi a předají nám vše, co budou moci. Dnes rozdáváme pět divokých karet!

Fun Factory For Frisbee

FFFF bylo vždy zárukou pohodově stráveného víkendu s různými sporty, u kterých hraje hlavní roli létající disk.


Cože? Klinika DITG zdarma?!

Klinika Deep in the Game se Simonem a Averym v Praze 12.6. se zaplnila velmi rychle. Nehažte ale flintu do žita, máte jedinečnou možnost vyhrát divokou kartu!

Nováčkovské karty na turnajích, možná i pro tebe!

Znáš to. Vlastně to známe všichni. Jednodenní céčkové turnaje se plní v rekordních časech (8-10 hodin) a nováčci si tak nemají jak zahrát. My to chceme změnit..


Jarča chce ovládnout střední vzdálenost - Diskuj!

"Rovný až pravotočivý disk s vysokým glidem, doporučovaný pro ženy, zní jako něco, co by mi nemělo v bagu chybět. A navíc je červený :)." Řekla Jarča Havířová, když zdůvodňovala další část své výhry.

Spouštíme registraci na Kadan Open 2014!

Dnes (15.5.) v noci spouštíme na discgolf.cz registraci na Kadaň Open. Jeden ze dvou velkých osmnácti-jamkových turnajů, které jsme v rámci české túry ještě neměli. Nové hřiště, nová příležitost...


První koleda pro Jarču

Když výhra, tak s rezervou a když s rezervou, tak s grácií. Jarča Havířová ve čtvrtek dostala své první disky za výhru v soutěži Diskuj!

20% sleva na Dyed kraslice

Hody hody doprovody, dejte mi disk malovaný. Nedáte-li malovaný, dejte aspoň dyed, 20% slevu snesu rád.
Column 'id' cannot be null