proDiscgolf.cz>Přehled článků> 7+1 báječných dárků pro discgolfisty

7+1 báječných dárků pro discgolfisty

6. Prosinec 2018

Znáte to. Pořád jen ten discgolf. Po práci discgolf, o víkendu discgolf, na youtube discgolf. Discgolf. Čím ale takového discgolfistu nejlépe obdarovat? Připravili jsme seznam přesně pro tuto příležitost!

Bez správných informací není nikdy nic jednoduché. Obzvlášť pokud discgolf třeba sami tak úplně nehrajete, nebo se v něm neorientujete tolik, jako váš blízký milovník našeho sportu. Proto jsme tu ale už 7 let my, odborníci na vše, co se v discgolfovém světě namane.

proDiscgolf.cz Mystery box - 1490 Kč

Neboli záhadná krabice. Napěchovaná extrémně vymazlenými disky za bezkonkurenční cenu. Účelem Mystery boxu je překvapit - od roku 2011, kdy eshop proDiscgolf.cz vznikl, střádáme ty nejzajímavější disky do speciální krabice. Každý rok v prosinci z nich pak vybereme ty, které přijdou do Mystery boxů. Takže sami už tak úplně nevíme, co v něm váš obdarovaný vlastně najde. Určitě z toho ale bude nadšený!

Tenhle dárek se hodí pro zkušenější discgolfisty, kteří už mají disků spoustu a hledají něco extra.

Disk z limitované edice - 369 až 649 Kč

Ať už má příjemce discodaru disků kolik chce, nějaká ta limitka mu určitě udělá radost. Na výběr je jich požehnaně, téměř se nedá šlápnout vedle. Snad jen v případě, že by už úplně stejný disk měl... To by ale taky nevadilo, jelikož ho nejspíš zbožňuje.

Ideální pro hráče, který je do světa discgolfu více ponořený. Není důležité jak dlouho a jak často hraje, spíš jak moc discgolf "žere". 

Innova Discover Pack - 649 Kč

Je discgolf pro vašeho bližního spíše novinkou? Nosí si disky v ruce, igelitce, nebo turistickém batohu? Určitě by se mu hodila tahle vymazlená novinka letošních Vánoc - speciální discgolfový batoh, který pojme až 15 disků, lahev na pití a nějaké ty drobnosti bez zbytečného odmlouvání. Cena je v této kategorii naprosto bezkonkurenční. A hlavně si s ním nebude ničit záda, tak jako s brašničkou přes jedno rameno.

Potěší každého, kdo nemá discgolfový batoh. Jeho záda pak obzvláště.

Stolička Innova Park & Fly - 849 Kč

Discgolf je sport sociální, při kterém se člověk často socializuje, čili hraje s ostatními. To jednak znamená spoustu zábavy, ale taky čekání na to, až všichni odhází. Ne všechna hřiště (a zdaleka ne všechny turnaje) mají k dispozici lavičky u výhozišť, 9/10 discgolfistů proto doporučuje pěknou, odlehčenou a správně vysokou stoličku Innova. Pohodička jako doma.

Vhodná spíše pro ty, kteří hrají ve větších skupinách a účastní se turnajů. Nebo pro rybáře.

Tréninkový koš Lite Basket Pro - 2149 Kč

Ten chce každý v obýváku, nebo na zahradě. Přes zimu se s ním dá vypilovat puttování, přes léto snese i nějaké to vlastní lestní hřišťátko. Chytá dobře, cena je příznivá.

Doporučujeme pro skutečné discgolfové nadšence, kteří na sobě chtějí makat každý den.

Innova Makani - 330 Kč

Častým problémem discgolfistů je, že si nemají čím házet, když zrovna není poblíž žádný koš. Discgolfovým diskem se totiž z ruky do ruky hází nedobře. Makani tenhle problém perfektně řeší, vejde se do každého batohu, vydrží toho spoustu a celkem se i podobá discgolfovému disku.

Zabaví dítě, dospělého, psa, zkrátka a dobře celou rodinu. Vhodný pro kohokoli, kdo má rád věci, které létají a točí se.

Grip Bag - 5990 až 6990 Kč 

Jak už cena napovídá - tohle je vyšší dívčí. Pravý discgolfista moc dobře ví, že zdravé tělo, optimistický duch a pohodlí při hře jsou ze všeho nejdůležitější pro dlouhodobé dosahování skvělých výsledků. Grip Bag tyto tři věci splňuje perfektně a navíc je už přes deset let jedničkou na trhu s discgolfovými bagy. Nejpohodlnější, nejpromyšlenější, nejlehčí, nej..... Je toho zkrátka hodně.

Pro opravdové fajnšmekry, kteří chtějí jen to nejlepší.

Poukaz na nákup - 500 až 6000 Kč

Pokud vám ani náš článek nepomohl, pomůže vám jedině poukázka. Ať si každý vybere sám to, co ho nejvíce potěší, no ne? Navíc jsme je oblékli do zbrusu nového kabátu!

Vhodné pro kohokoli.


Column 'id' cannot be null