proDiscgolf.cz>Přehled článků> Centrála na Konopišti

Centrála na Konopišti

4. Květen 2017

Největší discgolfová akce této sezóny je za dveřmi. Hřiště Franz Ferdinand už skoro stojí, většina materiálu je na místě. V zásadě už chybíme jen my, internetový obchod proDiscgolf.cz. Od 5. do 16.5. fungujeme z Konopiště!

Jsme sice "pouhý" discgolfový obchod, ale pro rozvoj našeho milovaného sportu uděláme cokoli. 

I proto a právě proto se celý tým proDiscgolf.cz podílí na přípravách velkolepého Disc Golf World Tour Konopiště Open 2017. Přemek Novák (CEO) je ředitelem turnaje a, co si budeme povídat, bez něj by žádné Konopiště Open nebylo, Michal Grepl už od začátku května maká v konpišťském parku, Kryštof Novák (grafik, guru přes disky, Team Discmania, mistr turnajové administrativy) sice stále neví, co má dělat dřív, ale už i on má nabalené auto s celým eshopem a Vendy Žlebková, neboli manažerka logistiky, má připravené jak papíry, tak krabičky na disky, štítky, zkrátka všechno. Nutno říct, že i ti nejzapálenější dobrovolníci se zapojují do práce už nějaký ten měsíc! 

Zrychlíme to. Máme sbaleno. Od 5. do 16. května fungujeme přímo z krátkodobého centra discgolfové Evropy - Hotelu Nová Myslivna - turnajového centra.

Nebojte se, objednávky regulérně vyřizujeme, ovšem musíme se omezit pouze na zásilky GLS a osobní vyzvednutí na Konopišti. 12 z 10 discgolfistů však doporučuje možnost B, tedy přijet si pro disk na místo a přitom se kouknout, jak má ten discgolf ve skutečnosti vypadat. 

Znamená to také, že nebudeme úplně jednoduše dostupní na telefonu, pište nám raději e-maily, určitě je se jim budeme věnovat.

Veškeré novinky a aktuality z turnajového dění naleznete na www.konopistediscgolf.cz. Nám už jen nezbývá nic jiného, než doufat, že se na Konopišti potkáme!


Column 'id' cannot be null