proDiscgolf.cz>Přehled článků> Co tady najdete nového?

Co tady najdete nového?

7. Březen 2014

Disky, pořád jsou to především disky. Jenže tyhle tu ještě nebyly – nové značky, potisky, plasty. A pak taky něco na sebe..

novinky v nabídce

„Super,“ říkáš si, „proDG má přepracovaný eshop, nového maskota a fotky disků v různých barvách.“ A máš pravdu! Jenže to není všechno. Kromě nového kabátku jsme pro vás připravili mnohé. Tak například, když chceš vybrat disk, neobjednáváš už naslepo. Dostaneš takovou barvu, jakou si vybereš. Bezvýhradně. To je jedno z mnohých vylepšení, ale teď už k opravdovým novým produktům. Například celá nová značka, Huk Lab disky, oblečení, pár nových barviček od Innovy atd.

Tou tajemnou novou značkou je Millennium discs, jejíž tradice sahá až do roku 1991. Vydali se cestou menšího množství univerzálnějších disků. Pokud bys koupil od každého typu jeden, competition bag bys naplnil tak akorát. Je třeba od nich vypíchnout ty, které nás zaujaly. Zaprvé je to Omega SuperSoft Putter, což je pekelně měkký disk, srovnatelný s puddingem, vhodný na spin putting. Dalším je midrange Aurora MS, super rovný a poslušný. Třetím je Sirius Scorpius, dalekonosný driver, který jsme ještě nezkoušeli, ale do ruky padne jako ulitý. Fakt...

Pokud jsi ještě neslyšel o Huk Lab, tak to teď trochu vyjasníme. Barví a dělají potisky diskům různých značek. A vypadají prostě skvěle. Pokud chceš házet něčím jiným než ostatní, tohle je značka pro tebe. Navíc nikdo nepozná čím... ;-)

Oblečení není příliš potřeba rozvádět. Discgolf je sport a každý sport se v něčem hraje. A kdo by u toho nechtěl vypadat dobře? Nabízíme sortiment kšiltovek, triček a doplňků od Discmanie a Innovy.

novinky v nabídce 2

Teď už jen stačí si vybrat..


Column 'id' cannot be null