proDiscgolf.cz>Přehled článků> DGWT #1 - La Mirada Open

DGWT #1 - La Mirada Open

9. Březen 2016

10.3. začína v Kalifornii první turnaj Disc Golf World Tour. Účastnit se bude světová špička na nádherném hřišti a rozhodně to bude velké. V článku sepisujeme všechny způsoby, jak být co možná nejvíce v centru dění.

La Mirada Open (Kalifornie, USA), je první z 6 turnajů letošní Disc Golf World Tour. Po ní bude následovat Konopiště Open (Česká republika), European Open (Finsko), European Masters (Švédsko) a USDGC (Jižní Karolína, USA). Odehrává se na místě 36 jamkového hřiště La Mirada, které znáte např. ze série videí Deep in the Game, nebo z Kryštofovy návštěvy Ameriky. 

La Mirada je takovým ohniskem kalifornské (či dokonce americké) discgolfové scény. Pevné hřiště má 36 jamek, ale je tam neustále plno. Od ranních 7 do večerních 8, na každé jamce je vždycky někdo. Není nijak extra dobře navržené, ale je nádherné. 

Oproti tomu turnajové hřiště bude na špičkové úrovní ve všech směrech. Stojí za ním "designer extraordinaire" - Jussi Meresmaa. Ono už to, že udělal z 36 jamek 18, napoví hodně. Detaily o hřišti jsou zde (když se zaregistrujete, uvidíte i teesigny) a tady je mapka:

Na turnaj je přihlášená kompletní světová špička, rozhodně (ROZHODNĚ!) se bude na co koukat. Spin18 (pořadatel) už teď produkuje neskutečné množství materiálu, hlavně na youtube SpinTV, ale i přímo na webu DGWT jsou články, fotky a videa, některé exkluzivně pro přihlášené uživatele! Harmonogram celého turnaje je tady:

To hlavní ale přijde až zítra, respektive pozítří. Ve čtvrtek v 8:30 kalifornského času (u nás v 17:30) totiž začíná první kolo a to znamená, že se můžeme těšit na live výsledky a poté na rekapitulaci prvního kola. Druhé a třetí kolo budou přenášeny živě.

Časy přenosů (SEČ)

Pátek ráno (cca 7.00) - Rekapitulace prvního kola

Pátek 23.30 - Přímý přenos druhého kola

Sobota 23.30 - Přímý přenos třetího (posledního) kola

Zvažujeme i možnost promítání třetího kola přímo u nás v eshopu, v případě zájmu určitě pište komentáře. Každé ráno po probuzení zaprvé kontrolujeme facebook DGWT a jejich web, ať zjistíme, co je nového. A vždycky něco je.

Soutěže?

Ano, nějaké jsou. Když se zaregistrujete na webu DGWT, automaticky se dostáváte do slosování o jeden DisCatcher Pro použitý přímo na turnaji! 

Druhá soutěž probíhá přímo na našem facebooku. Stačí si v komentáří pod soutěžním facebookovým příspěvkem tipnout, kterým diskem bude Paul McBeth házet na první jamce třetího kola. Správná odpověď vyhraje tričko a kšiltovku DGWT! Vítězem se stal Tomáš Redlich! Gratulujeme!

Výsledky

Nikoho asi nepřekvapí, že vítězem se stal čtyřnásobný mistr světa Paul McBeth. Na paty mu v prvních dvou kolech šlapal evropský supertalent Simon Lizotte, ale nestačilo to. Nakonec se na druhém místě umístili Bobby Musick (místní legenda) a Ricky Wysocki. Kompletní výsledky jsou zde.

Už je po turnaji a do dalšího ještě nějaký ten čas zbývá, ale mezitím si můžete zkrátit čas a vybrat si nějaký ten fundraiser. Nebo projít všechno to, co DGWT zatím vyprodukovala. A pokud ten čas nemáte, tak alespoň to nejlepší:

Topovky

Paulův motivační teaser pro DGWT

Simon je ready ho sesadit z trůnu!

Stuartovy promo fotky

Fotky hřiště

Shrnutí 1. kola

Shrnutí 2. kola

Shrnutí 3. kola

2. kolo

3. kolo

Fotky z 3. dne


Column 'id' cannot be null