proDiscgolf.cz>Přehled článků> Dobrovolníci, hlaste se! DGWT Konopiště Open 2017 se blíží.

Dobrovolníci, hlaste se! DGWT Konopiště Open 2017 se blíží.

26. Leden 2017

A je to tady přátelé. U protinožců právě probíhá první turnaj z 2. série Disc Golf World Tour – Aussie Open, který je zároveň prvním Majorem tohoto roku a my bychom Vám rádi připomněli, že dalším turnajem DGWT v pořadí je Konopiště Open!

Na jednom z nejdelších hřišť v Evropě nás opět čeká pořádná bitva. Kromě obhájce loňského vítězství Simona Lizzote, přijede i čtyřnásobný mistr světa Paul McBeth, který si ČR po loňské návštěvě velmi oblíbil, nebo třeba Nate Sexton – hráč se čtvrtým nejlepším ratingem na světě. Poprvé do České republiky zavítá i devatenáctiletý super talent Eagle McMahon. Samozřejmě nebude chybět ani Karl Johan Nybo, nebo mistr Evropy Leo Piironen a spousta dalších elitních hráčů z Finska. Registrace se rychle plní, momentálně jsme na 55. Kdo se registruje na zbylá volná místa je zatím ve hvězdách, ale je velká šance, že dorazí i aktuální mistr světa – Ricky Wysocki!

V České republice se bude 12. až 14. května opět psát historie. Loni se turnaj Konopiště Open stal druhým nejsledovanějším turnajem na Youtube a sociálních sítích. Už teď tvrdě pracujeme na tom, aby to letos bylo opět velkolepé!

Hřiště nazývané Franz Ferdinand je dlouhé přes 3 kilometry, par má blíž k 70, než 60. Pro turnaj takové velikosti (a hlavně takového formátu) budeme potřebovat vaši pomoc.

Hledáme dobrovolníky na #2 Disc Golf World Tour Konopiště Open 2017. Pracovních pozic bude nespočet. Jsou potřeba spoteři, lidé pro přípravu hřiště, online skóring, turnajové centrum, diváckou zónu, informační místa, atd. Připravili jsme proto krátký google formulář, ve kterém se jako dobrovolník můžeš přihlásit.

Přihlásit se do služby.

Pro případné dotazy pište na jindra@konopistediscgolf.cz.

Dobrovolníkům zajistíme ubytování ve společenské místnosti (spacák bude nutností), snídani, jedno teplé jídlo denně, hráčský balíček, tričko DGWT a jako BONUS kliniku s Natem a Paulem na kterou se jinak nelze dostat!!!

Tak co?! Namotivovali jsme tě dostatečně? Chceš se seznámit a bavit se s nejlepšími hráči světa? Tak neváhej a pojď do toho s námi! 

Přihlásit se do služby.


Column 'id' cannot be null