Dodiskováno!

5. Duben 2014

100% diskontní ceny discgolfových disků na www.diskuj.cz jsou u konce. Tahle soutěž, to byla masivní záležitost. Na každém turnaji jste z nás tahali informace a správné odpovědi, ale marně.
Soutěž mezi bezmála 250 lidmi vyhrála Jarka Havířová!

 

Začalo to nenápadně… Před pár měsíci, když už jsme pilně pracovali na novém eshopu, nás napadlo, že samotné spuštění nestačí. Je potřeba okolo toho udělat tak trochu „humbuk“, tedy soutěž. A tak to začalo, stanovili jsme cíle celé akce, vymýšleli otázky, odpovědi, názvy, a další. Soutěž měla za úkol vás seznámit s naším novým eshopem, maskotem, webem discgolfpark.cz, atd., ale prověřila taky vaše znalosti z historie discgolfu a některých discgolfových disků.

Naše Poletucha Velká zamotala hlavu nejednomu soutěžícímu, ale my ji milujeme!

 

Ale co by to bylo za soutěž bez pořádné výhry, že? Musíme se přiznat, ta nám dala hodně zabrat. Muselo to být něco krásného, něco sexy. Ale nestačí výherce jen zahltit kopou disků. Moc by se s nimi nenaučil a hlavně by nadšení hned vyprchalo. Vzali jsme to proto za trochu jiný konec – každý měsíc jeden disk dle našeho výběru + jeden disk dle výběru výherce, po dobu jednoho roku.. 24 disků.

12 disků vybereme s ohledem na Jarčinou výkonnost a styl hry. Zkrátka to, co jí nesmí v bagu chybět.

Skoro 4 týdenní soutěž Diskuj byla spuštěna 10. března 2014. Už první den se Vás zapojilo 69 a počet neustále rostl, až se nakonec zastavil na čísle 243. A takhle se počty soutěžících s postupujícími čísly otázek snižovaly: 243, 208, 179, 125, 93, 82, 79, 76, 64, 34 a na poslední otázku nakonec odpovědělo správně jen 19 lidí. Celkových 5220 špatných odpovědí mluví za vše.. S tím, že rekordmanem byla 10. otázka s 1467 chybnými odpovědmi!

Otázka 10: Soutěživec
Který disk se po více než 20 letech stále poměřuje s ostatními a je na to patřičně hrdý?
Správná odpověď: DX Stingray

S neskutečnou grácií a s obrovským přehledem se tím vším úspěšně a nejrychleji prokousala Jarmila Havířová, která všech 12 otázek zodpověděla s ledovou precizností. Ta poslední jí zabrala jen asi 11 minut, čímž překonala veškeré naše rekordy, když jsme to v kanclu několikrát počítali (pro kontrolu). A to jsme věděli, kde co hledat. Jako její dubnový výherní disk jsme vybrali Pro JK Aviar, protože jde o skvělý putter pro ženu z výborného materiálu (ani tvrdý, ani měkký, prostě ideální). To, jaký disk si vybrala Jarka zde uvedeme, jakmile se nám pochlubí se svou volbou. Jarka si zvolila jako první disk tento GStar Leopard.

A jaký dojem máme ze soutěže my? Skvělý. Základním kamenem úspěchu byla samozřejmě účast a na té jsme se od začátku nedokázali shodnout. Každý jsme tipovali jinou, pesimisté okolo 50, realisté tak 120 a ti nejoptimističtější více než 200. Překvapili jste nás a potěšili, to rozhodně ano. A nejenom účastí, ale hlavně tím zápalem, se kterým jste do toho všichni šli. Bylo pro nás úžasné vidět, jak každý druhý den ve 20:00 mělo 40 lidí otevřenou otázku asi sekundu po jejím zveřejnění…

A jak se soutěž líbila Vám?

Děkujeme! A těšíme se napříště.. :)


Column 'id' cannot be null