proDiscgolf.cz>Přehled článků> Napiš recenzi -> dostaň disk

Napiš recenzi -> dostaň disk

11. Březen 2015

Jaro (čti ideální čas na zkoušení novinek) je tu. V případě, že se cítíš jako patřičný disktester, pokračuj ve čtení. A pokračuj rychle.

Všichni víme, že jednou za čas vyjde nějaká ta discgolfová novinka. Z těch výrazných to byly v poslední době třeba G-line FD, G-line CD2, GStar Thunderbird a Champion Thunderbird. Na první hod se kteroukoli z nich se pokaždé těšíme, jak malí kluci. A chceme se o to podělit.

Jednou za čas (čti když bude nějaká horká novinka) teď zveřejníme typ disku, pro který hledáme testera. A ten, kdo se první přihlásí, ho dostane. Zdarma. Je možné, že způsob, jakým testera vybíráme, v budoucnu změníme, nicméně zatím to v plánu není.

Na oplátku budeme požadovat recenzi. Psanou, mluvenou, natočenou, pozitivní, či negativní, hlavně ale autentickou a hodnou zveřejnění na internetu. Nechceme nic nudného, strojově psaného a faktografického. Naopak rádi uvidíme Tvůj názor na disk, Tvé pocity, jak ho konkrétně Ty využiješ. Kreativitě se meze nekladou.

Jeden disktester může úplně klidně v průběhu roku otestovat vícero disků. Nesmí ale porušit základní pravidla testování:

- recenze musí být hotová a odevzdána na mail krystof@prodiscgolf.cz do 10 dnů od obdržení disku

- recenze nesmí být zkopírována (přeložena) z internetu, bez jakýchkoli vlastních názorů 

- v recenzi nesmí být užívány nevhodné/nezveřejnitelné výrazy

- recenze musí odpovídat dříve uvedeným požadavkům

 

Začínáme již dnes

A hned první je disk, který se ještě minimálně 3 týdny nebude prodávat. První putter s beadem (spodní hrankou) od Discmanie. D-line P1x. Ten, kdo první napíše mail s předmětem P1X na krystof@prodiscgolf.cz, si ho (i psaní recenze) zaslouží. 

Tak ŠUP!


Column 'id' cannot be null