proDiscgolf.cz>Přehled článků> Objevování: Čech v kolébce světového discgolfu

Objevování: Čech v kolébce světového discgolfu

15. Červen 2015

Vznikl tam první discgolfový disk, je to kousek od prvního hřiště na světě a taky od rodiště současného nejlepšího discgolfisty. Město, které je vytlačeno snad na každém disku od Innovy, Discmanie a Millennium Discs.

Rancho Cucamonga. Tam to všechno začalo. Svou továrnu produkující miliony disků ročně tam má právě Innova, která vyrábí i pro Discmanii a Millennium. Jen kousíček od ní je pak DiscmaniaStore - americký eshop finské značky. Skladem běžně mívají třeba 20 tisíc disků, však proč by ne :-). Co je na tom nejlepší? Náš odborník na disky Kryštof tam jede na tříměsíční stáž!

Budu pracovat přímo v eshopu s takovým objemem disků. Objednávky, zákazníci, potisk disků. Pro mě čistý sen. A pro proDiscgolf.cz obrovský přínos do budoucna. Abychom měli stále větší výběr, více disků a rychlejší služby. 

Kryštof Novák

Odlet je dnes (15.6.) ve 21:55 z Prahy, přílet do Los Angeles 16.6. v 19:49. Jenomže tady už bude 17.6. a 4:49 ráno. V plánu je návštěva Oak Grove (vůbec první hřiště, letos oslaví 40. narozeniny, 23 jamek), La Mirada (znáte ze série Deep in the Game, 36 jamek), Huntington Beach (kde se narodil Paul McBeth) a mnoho dalších neméně zajímavých míst! 

Jak už to tak u něj bývá, Kryštof bude hodně aktivní na internetu, takže jeho dobrodružství můžeš sledovat jednak přímo na tomhle blogu, na našem instagramu, youtube kanálu a jeho osobním twitteru.

V mezičase bude se zákazníky komunikovat Přema


Column 'id' cannot be null