proDiscgolf.cz>Přehled článků> Slevy, aneb jak dostat více za méně

Slevy, aneb jak dostat více za méně

5. Březen 2015

Sleva, slevový systém, procenta. Neustále je vyvíjíme. Nicméně tady najdeš vždy aktuální informace o tom, jak u nás ušetřit.

Podporujeme týmy

Pravidlo 80:20. 20% sleva za 20 a více objednaných disků. Znáš to, jste 3 a chcete nějaké nové disky. Pokud jich dohromady budete mít 20 nebo víc a do poznámky nám při objednávce připíšete minimálně 2 e-mailové adresy (které přidáme do našeho newsletteru), ať máme kontakt na všechny 3, máte to spočítané. Kdo by nechtěl 20 disků jen za 80% ceny?

Ale ze všeho nejvíc pomáháme registrovaným klubům

To už by ale bylo na dlouhé povídání, tady můžeme prozradit jedině to, že nejde jen o slevy. Partnerským klubům pomáháme všelijak a snažíme se. A jsme na ně náležitě hrdí. Patří mezi ně:

Moravian Gators Nový Jičín

DG Eagles Uničov

D.U.B. Hill Odry

DGC Vajgar

DGC Bazarmix

V případě zájmu stačí opět napsat na krystof@prodiscgolf.cz a on už vše vysvětlí.

A co víc?

Minimálně jednou za měsíc můžeš využít speciální akci. Nikdo předem neví na co a kdy, ale pokud budeš pozorně sledovat náš facebook a přihlásíš se do newsletteru, určitě se vše dozvíš právě včas. V článcích na našem blogu pak možná jednou za čas objevíš nějaký speciální slevový kód, který platí vždy při splnění podmínek a jeho uvedení při objednávce.


Column 'id' cannot be null