proDiscgolf.cz>Přehled článků> Turnajová esa proDG.cz

Turnajová esa proDG.cz

10. Duben 2014

Je to nepopsatelný a jedinečný zážitek, mrazivý, a přesto ďábelsky spalující pocit vzrušení. Vyvěsíte disk do vzduchu a on letí, v ten okamžik nevnímáte nic jiného než letící disk a naprosté a dokonalé ticho. Celý svět okolo se rázem na pár vteřin zastaví, ale disk letí dál. Letí a krájí metry tak ladně a lehce, jak málokdy předtím. Vy zadržíte dech a sledujete, co se bude dít. Teď už se nedá nic dělat, disk letí dál, je blíž a blíž koši a ve vás se probouzí naděje, že by to mohlo padnout, že by to tam mohlo být, že by……..

A v tu chvílí zazní ta nejslastnější rána přímo do řetězů.  Disk se zahryzl a už nepustí, vy víte, že je tam, ruce vystřelí nahoru, cely flight dá jasně najevo, že se děje něco velkého, vy tomu nevěříte, podíváte se okolo a ujišťujete se, zdali to není sen. Potlesk a souhlasné pokývání hlavou od spoluhráčů vás vtáhne do reality a vy si běžíte uličkou slávy pro svůj disk.

plaketky na infoboardu

                Tak asi takto nějak by se dalo popsat turnajové eso. Tým proDG.cz si uvědomuje jedinečnost a sílu daného okamžiku, a proto se rozhodl, že každému hráči věnuje vzpomínku na tento nezapomenutelný zážitek. Každému hráči, který na turnaji organizovaném týmem proDG.cz vyvěsí eso, bude věnována plaketka, která se stane nedílnou součástí velké informační tabule DiscGolfParku.

Těšíme se na vás na dalších turnajích.

Michal Grepl, tým proDG.cz

K 16.4. jsou zatím plaketky pouze na hřišti v Ostravě, ale budeme samozřejmě postupně přidávat další, vždy na turnaji pořádaném proDG v daném městě s tím, že se tam objeví i ty z let minulých. A co vy? Pamatujete na své první eso? Podělte se s námi o váš jedinečný zážitek - discgolfovém esu.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist