proDiscgolf.cz>Přehled článků> Zimní HrajDiscgolf Tour je zpět - verze 2018/2019

Zimní HrajDiscgolf Tour je zpět - verze 2018/2019

16. Říjen 2018

Série turnajů zaměřená na rozvoj discgolfu na nově postavených hřištích v České republice se vrací. Discgolfová sezóna je prý u konce, ale správný discgolfista nikdy nespí. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili lehce upravený systém, kdy celá soutěž vyvrcholí velkým finále. Nejlepší hráči z Čech se utkají s nejlepšími hráči z Moravy. Jména vítězů budou zvěčněna na hlavní trofej HrajDiscgolf Tour a přidají se tak k již dvěma vítězným týmům z letní HDGT 2015 a 2016.

Pro tentokrát se utkáme na 5 místech v Čechách a na 5 místech na Moravě. Do celkových výsledků se budou počítat výsledky ze 4 turnajů. Nejlepší z každé kategorie se kvalifikují do velkého finále 16.3.2019 na Konopišti. Postupový klíč je jasný, 5 nejlepších v kategorii OPEN a 3 nejlepší ve zbylých 5 kategoriích. Ve finále se tedy utká 20 hráčů z každé oblasti. 

Na závěrečném ceremoniálu budou oceněni i vítězové celé Tour ve svých kategoriích. Pro vítěze budou nachystány odměny v hodnotě přesahující 20 000 Kč

Na každém turnaji je v ranním programu již tradičně začleněna discgolfová akademie jak pro nováčky, tak pro kohokoli, kdo chce posunout své slabé stránky na vyšší úroveň. Poté bude následovat dvoukolový turnaj.

Tak jak se vám to líbí, budete v zimě sedět u pece (u Pecy), nebo se s námi vydáte na cestu po nových hřištích?

Více informací a kalendář turnajů: www.hrajdiscgolf.cz


Column 'id' cannot be null