DiscGolfPark - realizace discgolfových hřišť na klíč

proDiscgolf.cz to není "pouze" shop s discgolfovým vybavením. To, co nás baví především, je rozvoj discgolfu jako sportu - pomocí realizace discgolfových hřišť pro naše klienty z řad veřejného i soukromého sektoru.

Od roku 2010 dodáváme zábavná a bezpečná discgolfová hřiště na klíč podle globálního konceptu DiscGolfPark.

Zhodnocení lokality

Projekt hřiště

Dodání materiálu a instalace

Budování komunity

Nevíte jestli je váš park, lesopark, školní areál nebo okolí hotelu vhodné pro umístění discgolfového hřiště? Rádi přijedeme, lokalitu odborně posoudíme a navrhneme nejlepší funkční řešení. Výstupem bude nejenom slovní popis, ale také prvotní návrh designu hřiště a položkový rozpočet, od něhož se jen zřídkakdy odchýlíme.

Rozmístění jamek v lokalitě, tzv. design hřiště je jednou z nejdůležitějších činností. Bez nadsázky rozhoduje o tom, zdali bude hřiště oblíbené a hojně navštěvované či nikoliv. Při navrhování se řídíme principy jako bezpečnost, faktor zábavy pro danou cílovou skupinu a šetrnost k přírodnímu prostředí. Odkaz na profil našeho hlavního designéra na www.discgolfpark.com.

Discgolfové koše, informační a navigační systém, výhoziště. To jsou základní prvky, které musí každé discgolfové hřiště obsahovat. Používáme pouze kvalitní materiály, které jsou prověřeny sibiřskou zimou,  australskou pouští i českými sběrači kovů. Vždy obstály na výbornou. A pokud náhodou ne, je tady naše záruka kryjící i vandalismus.

Slavnostním otevřením to pro nás nikdy nekončí. Milujeme discgolf, sami jej hrajeme a naším cílem je šířit discgolfové evangelium dál. Pořádáme nejmenší turnaje pro začátečníky i akce se stotisícovým mediálním ohlasem. Učíme discgolf školáky i veřejnost. Vaše hřiště budeme propagovat a přilákame na něj zástupy discgolfistů.

 

Zkušenosti našich klientů:

Příběh hřiště - DiscGolfPark Smetanovy sady, Vyškov

 

 

 

Reportáž ze slavnostního otevření DiscGolfParku Strakonice

 

 

 

Navrhujeme a stavíme hřiště v lesích na venkově, v městských parcích i na alpských sjezdovkách. 

 

 

Ještě váháte? Tady je 10 důvodů proč stavět discgolfová hřiště

  1. Investice do realizace plnohodnotného discgolfového hřiště je relativně nízká. cena za kompletní realizaci devíti jamkového discgolfového hřiště na klíč je méně než 250 tis. Kč.

  2. Discgolfové hřiště může být instalováno prakticky kdekoliv - ideální jsou městské parky, školní pozemky, revitalizovaná území či rekreační areály.

  3. Discgolf je vhodný pro každého od 6 do 100 let. Největší výhodou discgolfu je fakt, že jej může hrát celá rodina pospolu.

  4. Vznik discgolfového hřiště motivuje místní nadšence k založení klubu a aktivní a dobrovolné správě a údržbě hřiště.

  5. Discgolf je finančně velmi nenáročný - do začátku stačí jeden disk za necelých 300 Kč.

  6. Discgolfové hřiště eliminuje sociálně patologické jevy - na několika případech českých hřišť bylo prokázáno, že pouhé umístění discgolfového mobiliáře v odlehlejších zákoutích veřejné zeleně a s tím související zvýšený výskyt hráčů discgolfu vede k eliminaci nežádoucích jevů jako jsou bezdomovectví a vandalismus.

  7. Kapacita devíti jamkového DiscGolfParku je skoro 50 hráčů, osmnácti jamkové hřiště pak v jeden okamžik může využívat až 100 hráčů.

  8. Kvalitní discgolfové hřiště podněcuje cestovní ruch - každé hřiště je jiné a dobře vyprojektované a pravidelně udržované discgolfové hřiště dokáže přitáhnout hráče z blízkého okolí, ale i ze zahraničí.

  9. Investice do kvalitního DiscGolfParku se zpoplatněnou hrou se může vrátit během pár let, někdy i měsíců. Následně již hřiště vydělává.

  10. Discgolf je velmi chytlavý sport a často se stává celoživotním koníčkem. Díky tomu mění životy lidí k lepšímu.

Pokud stále prahnete po informacích, je nejvyšší čas nás urychleně kontaktovat. Jsme připraveni se o Vás postarat.

Přemek Novák | +420 731 613 593 | premysl.novak@discgolfpark.com

P.S.: Pokud chcete problematiku discgolfových hřišť nastudovat úplně dokonale, stáhněte si náš ebook “Jak vybudovat bezpečné a atraktivní discgolfové hřiště v 5 krocích”.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist