Náš tým

Kryštof Novák (vlevo)

Kryštof je jeden z nejtalentovanějších českých discgolfových hráčů. Pravidelně trénuje od roku 2010, kdy dostal první disky, a od té doby jeho výkonnost stále stoupá. V byznysu se stará o online komunikaci s vámi a řeší objednávky u našich dodavatelů ve Finsku a Americe. Zná zpaměti čísla všech disků, které kdy sjely z výrobních linek Innovy. Fakt! Klidně ho vyzkoušejte. Co je ale duležitějši, ví přesně, jak se který disk ve skutečnosti chová a dokáže vám tak perfektně poradit.

Michal Grepl (nahoře)

Srdcař, jehož srdce netepe, ale rotuje jako právě odhozený disk. Jeho hlavní úlohou je stavět hřiště, dále organizuje turnaje, prodává disky, zakládá kluby. K discgolfu již přesvědčil nespočet nových hráčů a hráček, kteří mu (discgolfu) naprosto propadli.

Přemysl Novák (vpravo)

Zakladatel konceptu DiscGolfPark Česká republika a eshopu proDG.cz. Motor a hlava discgolfové scény. Puttuje křížem krážem republikou a šíří myšlenku discgolfu. Drtivá většina pevných hřišť u nás vznikla díky jeho přičinění a určitě jich ještě pár stovek vznikne :-). Kromě toho plánuje turnaje a řeší firemní akce.


Column 'id' cannot be null