proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> BOMBA - nová značka!

BOMBA - nová značka!

Hyzerbomb. Název, který mluví za vše. Tahle nově vzniklá značka slouží jen k jediné věci - spolehlivosti. Letí vždy stejně, za jakýchkoli podmínek...

Chlapi v Millennium discs se do toho znovu obuli. Tentokrát neřinesli jen nové disky, ale celou novou značku - Hyzerbomb. Všechny hyzerbomby jsou extrémně stabilní a v našem eshopu mají přívlastek "cihla". 

To znamená, že letí vždy stejně, když je klid, nebo fouká, když je parno, nebo padají trakaře. Pokaždé extrémně stabilní.

Počáteční nadílka je takováto: 

Hyzerbomb Tank - stabilní putter, s čísly 2, 1, 0, 2 se dost podobá Rhynu od Innovy. Let je dost podobný, ale disk se vyrábí v materiálu, který se dobře drží, ale není měkký (srovnatelný s R-Pro, které je použité u Roca, nebo Piga).

Hyzerbomb Panzer - ještě stabilnější putter, tentokrát má čísla 2, 1, 0, 3, což z něj dělá pomalejší prase (Pig). Pokud bychom je (Pig a Panzer)měli přímo porovnat, tak je Panzer vhodný i pro menší ruku, materiál je velice podobný a zdá se nám, že doleva jde o trošilinku méně.

Hyzerbomb Mortar - midrange, který se vyrábí ve dvou plastech: Recon (podobný Championu) a Frontline-X (podobný Staru). S charakteristikami 5, 2, 0, 3 je přímo srovnatelný se Star Gatorem, oproti němu se nám ale zdá ještě stabilnější (jde ještě tvrdohlavěji doleva). Taky se skvěle drží a člověk do něj z jakéhosi důvodu vkládá důvěru. 

Pokud se chystáš na MČR na Svinec (kde běžně fouká i okolo 15 m/s), tak by v tvém arzenálu hyzerbomb neměl chybět. Vybírej TADY!

Ať to lítá!


Column 'id' cannot be null