proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Čtrnáctka a další novinky

Čtrnáctka a další novinky

Ti, kdo jsou přihlášení, už mohou na eshopu vidět zbrusu nové disky - jako GStar Colossus, Star a GStar Leopard3 a DX Roc3. Taky jsme naskladnili pár starých, dobrých, dlouho neviděných známých.

Začneme tou největší peckou - GStar Colossus s čísly 14 | 5 | -2 | 3 slibuje hodně velkou parádu. Upřímně, je to opravdu nejdelší disk od Innovy. Sami jsme ho neházeli, moc jich nemáme a nechtěli jsme o tu příležitost nikoho ochudit. Ale ten profil... A četli jsme recenze... Bude prý dost jednoduché ho ztratit, protože zkrátka létá tak daleko.

Leopard3 jsme představili už před pár měsíci a lidem se moc líbí. Je opravdu extrémně rovný, i v plastu Champion. Pokud má něco šanci udělat ho ještě rovnější, jsou to plasty Star a GStar. A přesně to se povedlo.

Poslední důležitou novinkou je DX Roc3. Champion Roc3 zamával discgolfovým světem neskutečně, velkou zásluhu na tom bezesporu má i to, že čtyřnásobný mistr světa Paul McBeth jich nosí v bagu 9 a předvádí s nimi neskutečné věci. V plastu DX je zaprvé dostupnější, ale taky je jednodušší si ho vycvičit. Do ruky padne skvěle.

Pokud jde o staré známé, na sklad se vrátily D-line P1x a DX Colty.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist