proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Discgolfové karty dodají hře nový rozměr

Discgolfové karty dodají hře nový rozměr

RIPT revenge - balíček karet. Nečekané je na něm hlavně to, že jako výrobce je uvedena firma Innova discs. Používají se totiž při discgolfu...

Tyto karty jsou novinkou dnešního dne. Hrají se během normálního kola discgolfu s 1 až 3 spoluhráči. Na turnaje to nedoporučujeme. 

Každý hráč na začátku kola dostane 3 karty. Podle toho, co je na kartách napsané (viz obrázky) zjistí, jak a kdy je může zahrát. Jeden hráč může na jedné jamce zahrát pouze jednu kartu a na jednoho hráče může být zahrána taky jen jedna karta. 

Jakmile se tak stane, musí se hráč, na kterého byla karta zahrána, řídit dle jejího popisku (card action). Takže třeba hodit drive markerem. Použitá karta se pak vrací naspod hracího balíčku. Hráč s nejnižším skóre na jamce (musí být jediný) pak dostane "skin". Hráči, kteří nevyhráli pak dostanou každý po jedné kartě, aby se mohli pomstít vítězi (odtud revenge). 

Detailnější pravidla jsou součástí balení. Tyhle karty perfektně oživí nezávaznou mimosezónní hru s přáteli a dokáží opravdu pobavit. Navíc si u toho perfektně procvičíte angličtinu.

Koupit karty RIPT revenge a oživit hru s přáteli.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist