proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Discgolfový koš stojí moc peněz. Nebo ne?

Discgolfový koš stojí moc peněz. Nebo ne?

9.12. uvedla Discmania na trh nový koš. Nehodí se pro pevná hřiště a ani ho neposkládáš za 5 sekund jako jiné přenosné koše. Ale přeci jen je Discmania LITE Basket k něčemu dobrý.


Shlédnout na YouTube

Opravdu totiž představuje něco absolutně nového. Tohle je nejlepší koš na trénink puttování a dáme za to (levou) ruku do ohně. Možná i tu pravou. 

Klasický koš, který používáme na pevných hřištích chytá opravdu dobře. Má dvě řady řetězů a téměř každý disk, který se jich dotkne, zůstane uvnitř. Proč tedy netrénovat na něm? Protože ten doma moc lidí nemá, stojí dost peněz, dělá obrovský rámus, váží 100 30 kilo..........

Discmania LITE Basket má řetězů méně (jen jednu řadu), ale díky jedné malé vychytávečce bere jen asi o 5% hůř, než velký DisCatcher. Když totiž disk trefí řetězy, obalí se okolo něj jako pavoučí síť a nedají mu šanci vrátit se zpět, ani proletět skrz. Bonusem pak je přesně určený target point, tedy místo k zamíření.

Ne, opravdu se nehodí k zabetonování uprostřed zahrady nebo parku, nejspíš nevydrží rozmary počasí a možná ani vandalů, kdoví. Taky to nemá vydržet.

Jeho úkolem je zlepšit ti puttování. Opravdu to dokáže, koupit ho domů totiž můžeš jen za 2290 Kč!

A upřímně, kdo nepotřebuje zlepšit putting?

Pozor! Omezené množství stihneme dodat ještě před Vánoci, předobjednávky přijímáme tady!

- nové a efektivnější rozvržení řetězů (chytá jen o 5% hůř, než pevný koš)

- váží pouze 8 kg

- zvládné ho složit úplně každý

- dodáváme ho v krásné krabici


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist