proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Discmania slaví 10. narozeniny, my představujeme kolekci oblečení Discmania

Discmania slaví 10. narozeniny, my představujeme kolekci oblečení Discmania

Přesně před 10 lety vydala Discmania svůj první disk - Discmania MD1. Ten začal dlouhou a klikatou cestu k jedné z předních evropských značek, jakou Discmania bezesporu je. Už i s kolekcí discgolfového oblečení.

Finský zakladatel Jussi Meresmaa rozhodně nesedí a nečeká, až discgolf přirozeně vyroste. A nedělal to nikdy. Kromě Discmanie založil i firmu Innova Europe, která dováží disky stejnojmenného výrobce z USA na starý kontinent a také značku DiscGolfPark, která má obrovský podíl na tom, že se discgolf v Evropě (hlavně ve Finsku a v ČR) tak rozvíjí. V neposlední řadě také vede Disc Golf World Tour a dělá ty nejlepší světové turnaje. Rozsáhlý článek o historii Discmanie si můžeš přečíst anglicky tady.

Díky Jussiho širokému záběru v discgolfovém světě má tu a tam spoustu známých. Patří mezi ně i rychle rostoucí australská značka Dude Clothing, která vyrábí specializované discgolfové oblečení té nejvyšší kvality. Jak už to chodí, Dude a Discmania se dali dohromady a vytvořili kolekci kolekci nadmíru slušivých triček a kraťasů Discmania. 

Na 10. narozeniny Discmanie ji představujeme i pro ČR. Skladem máme od každé velikosti a druhu jen jeden kus (víc jich ani nebylo, ve Finsku se rozprodaly takřka hned), proto neváhej dlouho!

Oblečení


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist