proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> EO2017 VRoc3, konopišťské fundraisery, C-line CD3, Manta, Aviar3, Peace disky, Super HeroPack,...

EO2017 VRoc3, konopišťské fundraisery, C-line CD3, Manta, Aviar3, Peace disky, Super HeroPack,...

Novinek je tolik, že se nám ani nevešly do nadpisu. Kromě nich jsme samozřejmě naskladnili i spoustu stálých stálic. 

Nebudeme se tady dlouho rozepisovat, jdeme na věc!

DGWT European Open 2017 VRoc3

VRoc3 je Roc3 s VRimem, což zjednodušeně znamená to, že je ovladatelnější a je snažší ho hodit, ale je stále stejně spolehlivý ve větru. První várka tohoto disku pak drží jedno prvenství - jedná se o nejdražší nový disk vůbec. Na ebayi byl vydražen za nepředstavitelných $1325 (33 125 Kč). S touto informací se DGWT EO2017 VRoc3 jeví jako ideální investice do budoucna. :-)

DX Aviar3

Aviar3 je nová, plošší verze nejprodávanějšího discgolfového putteru všech dob - Aviaru. Někomu padne do ruky lépe, někomu hůře, konkrétně nám docela sedí i na krátké forehandy. Určitě od něj můžete čekat o něco vyšší rychlost a větší fade na konci letu.

DX Manta

Manta je vylepšená verze začátečnického/dámského/juniorského midrange Stingray. Pro tuto novinku byla využita technologie VRim, což dělá Mantu ovladatelnější a předvídatelnější. Stále je ale stejně jednoduché ji hodit rovně, příliš síly nepotřebuje. Ideální první midrange pro méně silové hráče a hráčky.

Innova Peace disky

V rámci mírové kampaně Innovy se na trhu objevilo několik oblíbených disků s nevšedním mírovým potiskem. Konkrétně jsou k dostání Champion Roc3 a DX Aviar.

Innova Super HeroPack

Vylepšený HeroPack, co víc si jen přát? Nevíme. Tento zbrusu nový bag od Innovy pojme až 32 disků, spoustu vedlejšího náčiní, vypadá dobře a ještě k tomu je za skvělou cenu. Je z o něco kvalitnějšího materiálu než klasický HeroPack, určitě je však stejně lehký. V leskle červené verzi je pak 100% nepromokavý.

Konopiště Open 2017 S-line P3

Jedna z nejoblíbenějších verzí P3 vůbec. V plastu S-line totiž letí hodně daleko, na konci však spolehlivě doleva. Nejmenovaný novojičínský bomber potvrzuje s tím, že se s ní na DiscGolfParku Bocheta dá zahrát každá jamka na birdie. S potiskem Konopiště Open se jich vyrobilo pouze 15 ks!

Konopiště Open 2017 S-line MD3

Nejovladatelnější verze MD3 vůbec. Fade 3 se od ní čekat úplně nedá, nicméně větru odolá obstojně a letí velmi předvídatelně. S potiskem Konopiště Open se jich vyrobilo také pouze 15 ks!

Konopiště Open Metal Flake C-line MD3

Metal Flake MD3 je spolehlivý midrange od Discmanie se třpytkami. S potiskem Konopiště Open se jich vyrobilo jen 60!

Konopiště Open Metal Flake C-line FD

Tato várka Metal Flake C-line FD se běžnému C-line FD příliš nepodobá. Oproti němu je totiž méně stabilní, nepotřebuje tedy tolik síly na to, aby letěla rovně, nebo doprava. S tímto sběratelským potiskem Konopiště jich bylo vyrobeno 30 kusů.

Konopiště Open Metal Flake C-line PD2

Várka Metal Flake PD2 určená pro fundraising Konopiště Open se vyvrbila trochu delší a méně stabilní, než jsme u C-line PD2 zvyklí. Je jednodušší je hodit, letí o něco dál, ale stále je na ně spoleh. Nepřeperou se nikdy. Vhodné pro delší forehandy. Potisk Konopiště Open 2017 naleznete pouze na 50 kusech na světě!

Konopiště Open C-line PD

C-line PD je jedním z nejprodávanějších Discmania disků vůbec! Při přemýšlení o fundraiser discích letošního Konopiště tak nebylo o čem přemýšlet. Je to nádhera sama. Vyrobeno bylo 28 kusů.


Column 'id' cannot be null