proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Fundraisery Konopiště Open 2015

Fundraisery Konopiště Open 2015

Konopiště Open 2015 je historicky první Euro Tour turnaj na území ČR. Mimojiné to znamená třeba to, že dorazí mistři Evropy, Finska, Švédska, Dánska, Česka a bůh ví čeho všeho ještě. Zvučná jména jako Pasi Koivu nebo KJ Nybo nebudou chybět.

Takovéhle hvězdy je přecijen třeba trochu rozmazlit, aby se k nám vrátily. Konopiště Open proto pracuje s opravdu vysokým rozpočtem, na ktrém se podílí mnoho různých partnerů. Pokud se takovým "partnerem" turnaje chceš stát taky a přímo ho podpořit, určitě zvaž naši nabídku.

Všechny peníze, které vyděláme na Konopišťských fundraiserech totiž půjdou přímo do rozpočtu turnaje! A tak bude turnaj ještě lepší, a to díky tobě. Nemluvě o tom, že X-line P1x, ani Glow C-line FD se ještě nějaký ten čas nebude oficiálně prodávat...

Speciální disky si ale zaslouží speciální zacházení. Na začátku jsme jich měli k dispozici jen okolo 52. Část budeme prodávat přímo na turnaji (aby se k nim dostali i zahraniční hráči. A druhou část přes eshop. Ale pozor, disky nikam poštou posílat nebudeme, na to jsou moc vzácné. Jediná možnost, jak je vyzvednout je přímo v turnajovém centru během turnaje Konopiště Open 2015.

A tady už jsou, krasavci: Glow C-line FD a X-line P1x.

Líbí se?


Column 'id' cannot be null