proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Halloweenské (i jiné) přírůstky na skladě

Halloweenské (i jiné) přírůstky na skladě

Disky od Discmanie i Innovy se vyrábí v Americe, a v Americe milují Halloween. Proto na světlo světa přichází spousta dýňových a strašidelných novinek. 

Halloweenské novinky

XXL Pumpkin DX RocX3

Vůbec poprvé se na svět vyklubal RocX3 v materiálu DX. Zezačátku stabilní, časem ale trochu stárné. Každopádně limitovaná edice vhodná do bagu i na zeď.

XXL Pumpkin DX Aviar

Aviar Putter je bez vytáček nejprodávanější discgolfový putter všech dob. Proto se dočkal taky asi největšího množství různých provedení a speciálních verzí, mezi něž patří i ta letošní halloweenská.

XXL Pumpkin Glow DX Aviar

Jestli je Aviar Putter tradiční putter, Glow DX Aviar Putter ho posunuje na další level. On totiž svítí.

Innfuse Mummy Star Shryke

Shryke je jedním z novějších disků v lineupu Innovy, ale rychle si získal své jméno jako nejdelší disk pro středně pokročilé hráče. Tento halloweenský speciál navíc vůbec poprvé nese potisk dělaný novou (plnobarevnou) technologií Innfuse. Tak co, líbí?

Halloween 2018 Glow D-line P2

P2 je mezi halloweenskými disky stálicí. Podle nás se ale tahle povedla ze všech nejvíce. Les White potisk v několika barevných provedeních na bílém disku vypadá zkrátka skvěle.

Jiné novinky

Stiff P-line MD4

MD4 je nejstabilnější midrange od Discmanie, který ale kromě znatelného fadu taky doklouže celkem daleko. Doposud existoval pouze v materiálu C-line, resp. Glow C-line, teď ale přichází i v Stiff P-line (obdoba KC Pro). Hráči, kteří mají rádi tvrdé disky, které zrají jako víno, by jej měli vyzkoušet.

Dark Maul Color Glow C-line PD

Další přirůstek do rodiny limitovaných fundraiserů pro hráče týmu Discmania. Dark Maul je opusem, který vzdává hold mistru světa 2009 - Averymu Jenkinsovi. Pozor, létá podobně jako First Run C-line PD - zřejmě nejhodnotnější disk v historii značky Discmania!

Innova Desktop DisCatcher

Velký koš, přenosný koš, minikoš, pidikoš. Nanotechnologie a zmenšování obecně prostupuje celou lidksou společnost, discgolf nevyjímaje. Desktop DisCatcher poslouží jako kratochvílé pro házení vršků od lahví, ozdoba na stůl, nebo cena do soutěže.

Velké návraty

D-line P2 (i 175g)

D-line P1x (i 175g)

C-line MD3 

Champion Atlas

Star Atlas

S-line PD

Makani (růžový, bílý, zelený)


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist