proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Horké novinky předvánoční sezóny

Horké novinky předvánoční sezóny

Chápeme, v tom množství pecek, které jsme si pro vás dnes připravili, bude těžké vybírat. Věříme ale, že to půjde. Color Glow MD3, Imperial Eagle P2, placatá Luster FD3 a další. Začneme od těch nejpálivějších novinek. Stačí klikat na obrázky. :-)

Eagle McMahon Color Glow C-line MD3

Na tenhle disk se nás v průběhu roku ptal neskutečný počet lidí a nám se jej konečně povedlo naskladnit. Jedná se o údajně nejovladatelnější a zároveň velmi předvídatelný run MD3. Pokud MD3 házíš, neměla by ti tahle verze v bagu chybět. A můžeš vybírat podle barvy potisku! 

Imperial Eagle Glow P-line P2

Materiál Glow P-line máme v rukou poprvé a pocit z něj máme skvělý. Padne do ruky, ale s tím potiskem... Inu, není škoda ho házet? :-) Vybírej podle barvy potisku.

Bar Stamp Luster C-line FD3

Nádherný materiál, minimalistický potisk a dokonalý profil. Po testování jsme zjistili, že tahle FD3 má tendenci letět dál, než ta klasická, ale pořád má spolehlivý fade.

Bar Stamp Swirly S-line MD2

Co dodat, MD2 je velmi předvídatelný letec, který ve Swirly materiálu a s minimalistickým bar stampem vypadá výborně. Výběr dle barvy potisku.

Doombird FD3 podle barvy potisku

Konečně se nám podařilo nafotit všechny ty krásné Doombirdy, které tu máme. Koch sem, koch tam, kochám se kam se podívám.

Návrat Metal Flake Gatora

Big Text Snapbacky od Discmanie

Tyhle kšiltovky sluší i zarytým nekšiltovkářům. Třeba našemu Kryštofovi. Zpestří šatník i discgolfovou výbavu každému, kdo ji pořídí..

Klíčenka od Discmanie

Pokud tuhle finskou značku miluješ, nesmí ti chybět. Pro pravého Discmaniaca ten správný doplněk.

Milion nových barev HeroPacků a Super HeroPacků

Letošní bestseller dle proDiscgolf.cz Times. Gigantický bag se spoustou různých bočních kapes a vychytávek. Jeden větší než druhý.

Návrat stoliček od Innovy

Podsedák, čili trojnožka. Z lehkého hliníku, skladná a pěkná. Na discgolfové hřiště ideál. Vrátila se k nám v modré i černé barvě.


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist