proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Jaro je tu, novinky taky!

Jaro je tu, novinky taky!

Dočkali jsme se! Rickyho Destroyer je tu! A spolu s ním Bullfrog, limitovaná CA2CO FD3, Sky God II S-line P2, Barsbyho Scorpius, nebo Champion Mystere. Jo a vrátil se Metal Flake Teebird3!

Novinky jak se patří

Ricky Wysocki Star Destroyer

Destroyer je stále stejný držák, teď se ale honosí jménem nového mistra světa. Ricky Wysocki přešel začátkem roku 2019 k Innově a zaslouženě dostal to nejlepší, co může nabádnout. A se zbrusu novým obrázkovým potiskem!

CA2CO C-line FD3

Discmania slaví vždycky nějakým tím limitovaným diskem. Tentokrát se stěhovala z americké Californie do Colorada (jen několik desítek kilometrů od místa, kde Přemek s Michalem poprvé hráli discgolf). Pro tuto příležitost vytvořila designově velmi povedené FD3, bohužel jich máme jen pár kusů!

Sky God II Swirly S-line P2

Bůh nebes. Díky tomuhle disku ovládnete příhozy jak v bezvětří, tak ve větru, ale zvládne i nějaké ty hody z teečka. To ostatně ukazuje samotný Simon Lizotte ve svém videu na youtube. Každý prodaný disk přímo podpoří Simona Lizotte na tour.

Gregg Barsby Sirius Scorpius

Disky od Millennium Discs v obchodě nemáme příliš často, ale tenhle si nějaké to místo zaslouží. Je to hlavní driver Gregga Barsbyho, aktuálního mistra světa v discgolfu!

Champion Mystere

Pokud vám Archon létá dobře, Mystere bude s největší pravděpodobností ještě lepší. Letovými vlastnostmi je téměř stejný, jen má větší glide, takže se stejnou energií doletí o pár metrů dál.

XT Bullfrog

Zbrusu nový a hodně specifický putter s minimálním glidem, rovnou letovou křivkou (spíš přímkou) a perfektním tvarem. Do ruky sedne až překvapivě skvěle.

DX Teebird3

TeeBird3 je vylepšená verze legendárního teebirdu, teď se dočkal i verze v DX. Díky tomu si ho můžete rychle vychovat, ale nepočítejte s tím, že v bagu vydrží několik let.

Staří známí

Metal Flake Teebird3

Už jsme tomu moc nevěřili, ale je to tak. Metal Flake Teebird3 je opět na skladě! Spousta lidí už nevěřila, že se tohohle okamžiku ještě někdy dočká. My taky ne. A teď je to tu!

Spousta disků v Blizzardu a Starlite

Ne každý utáhne těžký disk, to je jasné. Proto nezahálíme a naskladňujeme i ty lehčí varianty.

Všemožné markery


Column 'id' cannot be null