proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Jedna limitovaná edice vedle druhé...

Jedna limitovaná edice vedle druhé...

Oslava 10 let Discmania, Retro Discmania disky, Wings Stamp, Huk Lab... Pokud rád vyčníváš z řady, tohle je jasná cesta.

Discmania má 10 let, všechno nejlepší!

Jako oslavu 10 narozenin vydala Discmania sérii disků s tímto nádherným potiskem. Nabídka je samozřejmě limitovaná a výjimečná. Další tak nějak očekáváme za dalších 10 let. :-) Na výběr je G-line P2, G-line CD2 a C-line DDx. A ceny? Standardních 490 Kč!

Retro Discmania disky

Retro věci milujeme a nejvíc když vypadají cool. A to tenhle potisk jednoznačně splňuje. V nabídce je G-line MD3, G-line FD, G-line P2, S-line DD2 a S-line MD2.

Wings Stamp disky

I Discmania ti může dát křídla... Tenhle potisk jsme už v nabídce měli, ale jen na C-line MD3. Nabídku trošku rozšiřujeme! Přibývá C-line a G-line CD2 a C-line DD2!

Huk Lab Stamped Discmania

Legenda se vrací. Huk Lab zkrátka vypadá dobře, ať už velký, nebo malý. Představujeme Huk Lab C-line DDx, Huk Lab S-line DD2 a Huk Lab C-line MD2.

Bottom Shield Stamped Luster C-line FD

Luster C-line je na našem eshopu spíše novinka, jedná se o matnější (a tvrdší) C-line plast. Zatím jej považujeme spíš za limitovanou edici, ale do budoucna člověk nikdy neví. :-) Seznamte se s Luster C-line FD!

Teď už jen stačí kliknout na název disku, který se ti nejvíc líbí a prohlédnout si různé varianty!


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist