proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Ještě větší kontrola nad vašimi drivy - CD2

Ještě větší kontrola nad vašimi drivy - CD2

Tom Kocián je největší ambasador původního CD od Discmanie. Rovinka sem, rovinka tam. Teď je tu verze 2.0 a Kociho pohled na věc!

První Control Driver od Discmanie odjakživa patřil mezi mé nejoblíbenější disky. Vždycky byl velmi přátelský k začínajícím hráčům, kteří se s ním překvapivě rychle naučí zacházet a brzy s ním vykouzlí širokou paletu hodů. CD se mi tedy osvědčil jako skvěle ovladatelný disk, se kterým v klidu dosáhnu na moji maximální vzdálenost. Když si na nějaké jamce nejsem jistý, jak házet, sáhnu po CDčku, protože přesně vím, co udělá.

Díky mému oblíbení klasického CD jsem se samozřejmě těšil, až si vyzkouším jeho nového nástupce - CD2. Hned ze začátku mě velice potěšilo, že kluci z Discmanie snížili rychlost disku na devítku. Někdo by to mohl brát jako krok zpátky, ale časem se prostě vždy ukáže, že přesnost je mnohem důležitější než dosažená vzálenost a vyšší rychlost prostě bude vždy limitovat to, s jakou jistotou a přesností vám daný disk poletí.

Po prvních pár hodech se mi hned potvrdilo, že právě snížení rychlosti tomuto disku prostě sluší. Oproti klasickému CDčku se CD2 háže ještě mnohem předvídatelněji. Na to, abych u tohoto disku vymazlil krásně rovný hod stačí mnohem méně síly a švihu a disk danou trajektorii drží opravdu dlouho a jistě. Pokud chcete dlouhý hyzer, není nic jednoduššího, než disk naklopit v požadovaném úhlu a CD2 ho bude držet až do konce letu.

CD2 prostě nabízí ještě větší kontrolu nad vašimi drivy a je opět velmi přátelský jak k začínajícím tak i pokročilejším hráčům. A je jen pár kliků daleko.

Koupit CD2

Tomáš Kocián, vedoucí expedice na severní pól


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist