proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Kopa novinek, které letí - Star Mystere, D-line P3x,...

Kopa novinek, které letí - Star Mystere, D-line P3x,...

Ať už tě lákají opravdové konopišťské vzácnosti, nebo nejnovější pecky na samotné špičce technologie výroby disků, na našem eshopu teď najdeš to své. 

Opravdové novoty

Disky a produkty, které právě vyšly, nebo se k nám dostaly poprvé v daném materiálu.

Star Mystere

Star Mystere je přesně ten disk, který posune vzdálenostní limity mnoha hráčům. S obrovským glidem a akurátní rychlostí poletí pěkně dlouho.

Special Release XT Atlas

Je libo limitovanou edici jednoho z nejoblíbenějších midrangů u nás? Tenhle XT Atlas sice letově nepředstavuje nic nového, ale to nevadí. Je prostě šik.

XXL Star Aviar3

Že jsi takhle velký potisk ještě neviděl? Nevadí. My taky ne. Díky jeho velikosti ale teď každý uvidí, že nosíš XXL Star Aviar 3 v bagu.

XXL Star Roc3

Neláká-li tět XXL Aviar3, dej šanci XXL Rocu3. Každý pozná, co nosíš v bagu.

D-line P3x

V USA vzbudila tahle D-line verze nejnovějšího putteru od Discmanie pěkný poprask. Eagle McMahon prohlásil, že co se týče příhozů nahradí jeho D-line P2. A bylo jasno. Objednali jsme jich do zásoby více, budou mizet.

C-line P3x

C-line P3x je takovou odolnější verzí S-line P3x. Letově jsou si hodně podobné, vzhledově si každý tu svoji preferovanou najde.

Night Strike Color Glow C-line FD

Nádhera sama, no ne? Kdo se dobře zadívá, uvidí v obrázku pár skrytých detailů. Letí perfektně rovně. Jedná se o fundraiser pro Nathana Perkinse, který je novou vycházející hvězdou týmu Discmania.

Doom Bird II Swirly S-line FD3

Je-li Nate Perkins hvězdou vycházející, tak Simon Lizotte je tou vysoko zářící. Jeho až nereálně dlouhé drivy a trickshoty znají snad všichni. Koupí tohohle disku přímo podpoříte jeho discgolfovou kariéru několika desítkami korun.

Crowned Eagle Color Glow C-line MD3

Pokud jste Eagle McMahona neznali před rokem 2018, ani bychom se tolik nedivili. Pokud jej ale neznáte ani teď, měli byste začít sledovat discgolfové novinky. Je bezesporu nejlepším hráčem letošní sezóny, vyhrál PDGA Major Konopiště Open a tři turnaje National Tour. Válcuje zkrátka úplně všechny. Koupí tohohle disku přímo podpoříte jeho discgolfovou kariéru.

Ručníky proDiscgolf.cz

Měly svůj debut na letošním Mistrovství Moravy v Budišově nad Budišovkou, kde si je odnesli nejlepší hráči z celé republiky v hráčském balíčku. Doposud se k nám dostala jenom chvála, tak jsme je pustili do prodeje. Ručník je z rychleschnoucího savého mikrovlákna a je opatřen kovovou karabinkou pro jednoduché přichycení k bagu. K dostání v zelené a šedé barvě.

Konopišťské fundraisery 2018

Konopiště Open 2018 Color Glow Champion Firebird

Konopiště Open 2018 Color Glow Champion Shryke

Konopiště Open 2018 Shimmer S-line FD2

Konopiště Open 2018 Luster C-line DDx

Konopiště Open 2018 Glow C-line PD2

Důležité comebacky

Dyed Champion Boss

Dyed Champion Destroyer

Dyed Champion Roc3

Mini Stamp Star Thunderbird

Discmania Fanatic Bag

Discmania Lite Basket

Discmania Lite Basket Pro

DisCatcher Traveler


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist