proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> MD4, P3x a návrat krále

MD4, P3x a návrat krále

MD4 je nejočekávanějším diskem letošního roku, ne nadarmo. Máme jich naštěstí spoustu. P3x je naopak překvapením roku, nicméně také se těší velké oblíbenosti. A o návratu krále - D-line P2 v maximální váze se asi nemusíme rozepisovat.

MD4 - 4 the win(d)

Dlouho očekávaný levotočivý (stabilní) midrange od značky Discmania je konečně tady! Pro milovníky placatých a tvrdých disků naprostý ideál. Letovými vlastnostmi je hodně specifická, jde sice spolehlivě do leva v jakémkoli větru, ale taky u toho letí. Znamená to zejména, že se s ní dají házet do teď nepředstavitelné hody dříve nereálnými cestami. Kdo nezkusí, nepochopí. #krystofjimiluje

Dostali jsme ji ve dvou provedeních - stock stamp a limitovaný First run stamp! 

P3x - putter pro forehanďáky

P3x je opravdu takovým překvapením letošní sezóny. Díky naprosto perfektně předvídatelnému letu, ovladatelnosti a solidní odolnosti vůči větru se těší velké oblibě. Jedná se o putter s velmi plochým profilem a beadem (hrankou) zespodu. To ho dělá skvělým pro milovníky krátkých a středně dlouhých forehandových příhozů. 

P3x máme také v provedení stock a limitovaném First runu.

D-line P2 aneb návrat krále

Nejoblíbenější putter všech dob, všichni ho znají. Milované "Psycho". Několik kusů jsme naskladnili, ale větší várku ještě očekáváme, nebojte se.

 


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist