proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Star Aviar3, Champion RocX3, Star a DX Wombat3

Star Aviar3, Champion RocX3, Star a DX Wombat3

Na začátek léta jsme pro vás přichystali spoustu novinek od značky Innova. Pojďme se podívat na to, co vlastně umí.

Star Aviar3

Je to tu. Dlouho očekávaná placka (fakt) od Innovy v prémiovém Star plastu. Teď už se nezalekne ničeho, větru, forehandu ani stromů! Někomu sedí do ruky perfektně, někomu ne. Z naší zkušeností s DX Aviar3 však převládá ta první skupina. Takhle placatý putter jsme ještě neměli. Kdo nevyzkoušel, neuvěří. 

Champion RocX3

Hledáš-li spolehlivě levotočivý midrange do větru i bezvětří, ale nechceš totální cihlu, tohle je perfektní řešení. RocX3 totiž kromě toho, že zatáčí doleva, taky letí. Narozdíl od legendárního Gatora. Na první pokus jsme ho hodili mnohem dál, než jsme čekali, člověk si na ten glide navíc musí zvyknout. Závěrečný fade je ale už perfektně předvidatelný.

DX a Star Wombat3

Na začátku byl Foxbat - rovný a dlouhý začátečnický midrange. Foxbat3 byl v zásadě ten stejný disk, jen placatější. Wombat je Foxbat s technologií VRim, díky němu letí celkově rovněji, na začátku letu i na konci. No a Wombat3 je placatější Wombat. V Innově zkrátka vylepšili vylepšené vylepšené.

Nová Innova Nova

Dobře známá stálice, ovladatelný dvoubarevný putter pro pokročilejší hráče. Ale podívejte se na ty barvy!

Celkově jsme toho ale naskladnili spoustu, do obchodu se vrátili různé utěrky a ručníky, začátečnické brašny, spousta rodinných a startovacích sad...

Stačí si vybrat!