proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Svítící, cinkající a jiné novoty.

Svítící, cinkající a jiné novoty.

Na eshopu přistálo několik novinek! GStar Mystere, S-line TDx, 30 letý Luster Roc, Stars & Stripes disky, návrat Lite Basketu Pro a další... Teď ale k věci:

Opravdové novinky

Stars & Stripes TeeBird a Destroyer

Zbrusu nová várka TeeBirda a Destroyera s (podle nás) velmi povedeným ryze americkým potiskem. Tak co, líbí se? 

GStar Mystere

Novinka od Innovy s rychlostí 12 a glidem 6. Dlouhý disk, vhodný i pro méně pokročilé hráče.

S-line TDx

Je to tak. TD s x faktorem dorazilo i do České republiky. Původnímu TD je velmi podobné, jen je zkrátka o trošku méně stabilní. Velice ovladatelný disk, vhodný pro každého. V provedení First Run i klasickém.

30 years Luster Champion Roc

Roc je bestsellerem už 30 let. Dle mnohých nejlepší midrange ze všech. Inu, někdo bude souhlasit, někdo ne, ale nikdo mu nemůže utřít, že je prověřen mnoha léty. Tato edice je jeho narozeninová.

Glow Champion a Glow DX disky

Je libo svítící Champion Wraith, nebo Katanu? Případně svítící DX Teebird, či Roc

Innova Park & Fly stolička (černá či modrá)

Tohle je (podle nás) nejspíš největší pecka. Ultralehká hliníková židlička s vysokým posedem (53 cm), povedeným designem a s přívětivou cenou. Co víc si přát? Nevíme.

Innova Mini koš

Loni tu byly Discmania Mini koše, teď přichází Innova. Provedení je totožné, v balení je 5 markerů a koš je ideální pro takové to domácí poházeníčko, nebo pro děti. 

Návrat králů

D-line P2 (bohužel jen 170-2g)

Je to tak, nejoblíbenější putter u nás se vrátil, bohužel ještě ne v maximální váze. Komu to nevadí, ať kupuje, komu ano, ať počká na září. 

Discmania Lite Basket Pro

Zjara jsme jich měli na skladě spousty. Později zjara už žádný. O Lite Basket Pro jste projevili obrovský zájem, tak jsme se raději předzásobili. 

 


Table 'prodiscgolfcz1.stats_cookies' doesn't exist