proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Během minulého týdne jsme představili sérii novinek. Každá z nich sama o sobě je skvělým darem pro leckterého discgolfistu, který už má své oblíbené disky vybrané. 

proDiscgolf.cz Mystery boxy

Všude ve světě sklízí "tajemné krabice" obrovský úspěch. U nás se jedná se o bednu 4 disků, z nichž žádný není obyčejný. Neobyčejné byly barvami, potiskem, typem, drobnostmi. Navíc člověk zaplatil vždy jen dvě třetiny celkové ceny - 1050 Kč. Bohužel už jsou vyprodány, další budou zase za rok.

Birdie bag

Pomůcka každého turnajového i rekreačního hráče. Díky rozdrcené kůře, která je uvnitř, se ruka nespotí a nespotí, ale ani nebude příliš suchá. Prostě tak akorát. Stále nám ještě pár kousků zbývá a to se hodí.

C14 Agile Grip Bag

Tak ten ještě vyprodaný není, i když k tomu nemá daleko. Vzhledem k tomu, že jde o odlehčenou, zůženou, ale i vylepšenou verzi populárního Grip Bagu (což je takový bůh mezi discgolfovými brašnami), to je docela překvapivé. Zbývají nám poslední 3 barvy (růžová, černá, fialová)! Navíc je stále za zaváděcí cenu.

RIPT Revenge discgolfové karty

Karty, které do hry dostanou nový náboj. Během kolečka s nimi si zpravidla zahážeš po slepu, opačnou rukou, diskem spoluhráče nebo i markerem. Je to obrovská zábava a neskutečná podívaná. Karty už jsme také vyprodali, k dispozici budou v roce 2015.

Trojnožka proDiscgolf.cz

Ta je jednoduše geniální. Jedná se o skládací stoličku s odlehčenými, hliníkovými nohami, pevnou síťkou nahoře a několika popruhy pro snadnější přenos. Navíc má pro většinu hráčů správnou výšku a hodí se i k letnímu táboráku, nebo na ryby.  Zatím jsou v předprodeji, ale do Vánoc je stihneme dodat. Barvy jsou zelená, modrá a červená. 

Čepice Discmania, Starter Bagy Discmania

Tak, to by bylo. Ale výčet novinek ještě není kompletní. Stále je na co se těšit a opravdu to stihneme na Štědrý den! 


Column 'id' cannot be null