proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce> Třetí fairway driver od Discmanie je tu!

Třetí fairway driver od Discmanie je tu!

C-line FD3 není disk na dlouhé hody. C-line FD letí, FD2 letí, FD3 trochu letí, ale jde spolehlivě doleva. Ale i takový disk všichni občas potřebujeme.

Letové vlastnosti 9 | 4 | 0 | 3

Na první pohled připomíná Innova Firebird - legendární disk od větru a asi nejpopulárnější ze všech takových. Jenže tak to není, ve skutečnosti letí o něco dál (díky vyššímu glidu) a jde o trochu méně doleva (díky nižšímu fadu). V Discmanii toho docílili tím, že použili spodní část disku z Firebirdu a horní část navrhli úplně novou. Právě proto je stejně spolehlivý ve větru, ale přitom se i drží ve vzduchu.

Produktová řada Discmania FD, FD2, FD3

Discmania je známá tím, že má všechny své kroky dlouho dopředu promyšlené. Proto se není čemu divit, že se jejich disky navzájem tak skvěle doplňují.

FD je nejrovnější fairway driver všech dob, pro silové hráče doporučujeme C-line, pro méně silové S-line a G-line. S-line FD je taky ideální pro rollery a velké anhyzery. Používají ho snad úplně všichni.

FD2 je rovný, ale na konci spolehlivě levý disk. Je skvělý i pro forehandy a hází ho třeba mladý supertalent Eagle McMahon.

FD3 je zkrátka levotočivý a ve větru spolehlivý disk. Venku je teprve pár měsíců, ale i Simon Lizotte už si ho stačil oblíbit.


Column 'id' cannot be null