proDiscgolf.cz>Novinky v nabídce

Novinky

Evolution Exo Link, nový Doom Bird, Shadow Titan a další žhavé novinky

Novinkou tohoto měsíce je bezesporu Evolution Exo Link, zbrusu nový putter, který vzešel ze spolupráce mezi Discmanií a Latitude64. Je libo něco mexi P1x a P2? To je ten pravý. No a samozřejmě nechybí ani další novoty.

Vítání prázdnin discgolfovými novinkami - Neo Method a další

Prázdniny jsou konečně tu a s nimi i několik zbrusu nových disků. Neo Method je zbrusu nový midrange od Discmania Evolution, dále dorazil třeba XT Aviar3, XXL Star Corvette nebo GStar Corvette.


Nejočekávanější disk roku je tu - Discmania S-line DD3

Na eshop právě přibyly dva hodně důležité disky. Všemi nedočkavě vyhlížená Discmania S-line DD3 a Iron Samurai Glow Metal Flake C-line MD3 - disk s nejdelším názvem všech dob!

Důvěřůj svým Instinctům

Neo Instinct. První přírůstek do nového lineupu Discmania Evolution, vyráběného ve švédské továrně Latitude 64°. Jde o skvěle ovladatelný fairway driver, který nedávno přibyl do bagu Simona Lizotte i Eagla McMahona.


Venku všechno kvete, v proDiscgolf.cz taky

Právě k nám dorazila nejnovější várka disků z Finska a je to teda něco. První disky od nové značky Discmania Active, nebo papírově nejdelší driver všech dob.

Jaro je tu, novinky taky!

Dočkali jsme se! Rickyho Destroyer je tu! A spolu s ním Bullfrog, limitovaná CA2CO FD3, Sky God II S-line P2, Barsbyho Scorpius, nebo Champion Mystere. Jo a vrátil se Metal Flake Teebird3!


Mystery box proDiscgolf.cz - edice 2018

Přelom podzimu a zimy je už tradičně obdobím záhad. Svět je plný nepopsatelných jevů a přísně střežených tajemství. Ano, je to tak. Na proDiscgolf.cz se vrací Mystery boxy!

Sklad plný až po strop!

Je libo C-line MD5, nebo D-line MD? Máte je mít! Stejně jako 1000 dalších disků, které dnes dorazily na náš eshop.


V listopadu padají disky z nebes, další novinky jsou tu!

Innova, Discmania, disky, bagy, kšiltovky. To všechno se tu točí jak na kolotoči. Přijelo několik novinek, ale i pár starých známých. I takových, které jsme pěkně dlouho neviděli.

Halloweenské (i jiné) přírůstky na skladě

Disky od Discmanie i Innovy se vyrábí v Americe, a v Americe milují Halloween. Proto na světlo světa přichází spousta dýňových a strašidelných novinek.


Kopa novinek, které letí - Star Mystere, D-line P3x,...

Ať už tě lákají opravdové konopišťské vzácnosti, nebo nejnovější pecky na samotné špičce technologie výroby disků, na našem eshopu teď najdeš to své.

Konopišťské specialitky 2018

Letos se na Konopišti urodilo. Color Glow Champion Shryke, Star Destroyer, Swirly S-line P2, Glow C-line P3x, Luster C-line DDX,, či Glow C-ine PD2. To vše v limitované edici s potiskem Konopiště Open 2018!


Reinvented FD2 - Fundraiser pro Konopiště Open 2018

Opět přišel ten den, kdy se dostává do prodeje fundraiser pro Konopiště Open. Jako každý rok je to i letos něco speciálního. Zbrusu nová verze FD2 v nablýskaném Shimmer S-line plastu!

Květnové drobnosti k dovybavení bagu

Krysocihla a lahev do Arktidy i do Sahary. To jsou novinky pro květen 2018. Pomalejší a neskutečně stabilní midrange či termoska, která zvládá oba extrémy termální škály.


Čerstvé novinky pro jaro 2018!

Discgolfová sezóna v České republice rychle nabírá rychlost a my proto přinášíme nejžhavější novinky discgolfového světa. Nové boty od Discmanie (Halti), nový batoh za 1500 Kč a spoustu různých disků. Mezi nimi i očekávaný AviarX3.

Horké novinky i uprostřed třeskuté zimy

Discgolfová sezóna se pomalu ale jistě probouzí ze zimního spánku a s tím přichází i nějaké zbrusu nové (a další staronové) disky. Nejžádanější z nich? Metal Flake Teebird3.


Horké novinky předvánoční sezóny

Chápeme, v tom množství pecek, které jsme si pro vás dnes připravili, bude těžké vybírat. Věříme ale, že to půjde. Color Glow MD3, Imperial Eagle P2, placatá Luster FD3 a další.

Vánoční Mystery boxy se vrací!

Vánoce jsou svátky kouzel a mystérie. Mysteriózní je zejména to, jaké dárky kdo pod stromečkem najde. A právě to činí naše Mystery boxy ideálními pod vánoční stromeček.


Doom Bird S-line FD3 je tu!

Zbrusu nová série disků Simon Lizotte má další přírůstek! Po velmi oblíbené Crescent Falcon Glow C-line MD4 přichází i Doom Bird S-line FD3!

Halloweenské disky a jiné krasotinky

Je libo limitovanou edici? Máš ji mít! V krátkém článku jsme shrnuli všechny disky, které nám v obchodě přibyli. Glow D-line P2, Glow C-line MD4, halloweenské Dyed Beasty, Pumpkin Star RocX3, Pumpkin Aviar, atd...


MD4, P3x a návrat krále

MD4 je nejočekávanějším diskem letošního roku, ne nadarmo. Máme jich naštěstí spoustu. P3x je naopak překvapením roku, nicméně také se těší velké oblíbenosti. A o návratu krále - D-line P2 v maximální váze se asi nemusíme rozepisovat.

Australská Dude trička a ručníky

Během těch pár let, co značka Dude začala vyrábět discgolfové oblečení, si vysloužili velmi dobrou pověst. Kvalita, praktičnost a design nyní skladem.


Svítící, cinkající a jiné novoty.

Na eshopu přistálo několik novinek! GStar Mystere, S-line TDx, 30 letý Luster Roc, Stars & Stripes disky, židličky od Innovy, návrat Lite Basketu Pro a další...

Jedna limitovaná edice vedle druhé...

Oslava 10 let Discmania, Retro Discmania disky, Wings Stamp, Huk Lab, Bottom Stamped Discmania... Pokud rád vyčníváš z řady, tohle je jasná cesta.


Star Aviar3, Champion RocX3, Star a DX Wombat3

Na začátek léta jsme pro vás přichystali spoustu novinek od značky Innova. Pojďme se podívat na to, co vlastně umí.

EO2017 VRoc3, konopišťské fundraisery, C-line CD3, Manta, Aviar3, Peace disky, Super HeroPack,...

Novinek je tolik, že se nám ani nevešly do nadpisu. Kromě nich jsme samozřejmě naskladnili i spoustu stálých stálic.


Tvrdé puttery a Star Shryke

Právě jsme naskladnili nové McPro Aviary (Paul McBeth), tvrdou P-line P1x (Bottom stamp) a Star Shryke!

Discmania Lite Basket Pro

Přichází vylepšená verze Discmania Lite Basket - nejdostupnějšího discgolfového koše ze všech. Tato nová verze je o něco vyšší a z lepších materiálů, stále má speciální sestavení řetězů pro lepší chyt disku.


Nová várka disků je tu!

Disků přijelo spoustu. Od G-line P2, přes C-line P3, Champion Mako3, Metal Flake Gator, až po G-line PD2, Star a Champion Ape, Champion a Star XCaliber a hlavně DGWT Konopiště Open 2017 C-line CD3. Samozřejmě to není vše.

Horká novinka: DGWT Konopiště Open C-line CD3!

Discmania představila nejnovější přírůstek do svého line-upu: CD3. Vůbec první várka C-line CD3 se dnes ve Finsku i USA začíná prodávat. K nám samozřejmě míří taky, ZAHAJUJEME PŘEDPRODEJ!


Vánoční perly - disky, které jen tak nenajdeš

Každý disk lítá jinak a každý i jinak vypadá. Spoustu takových, které vypadají jinak než většina ostatních, jsme teď naskladnili. Jedná se o ideální dárek pro každého discgolfistu.

proDiscgolf.cz Mystery box se vrací!

Je jich 10 po čtyřech. Jsou úplně našlapané vzácnými disky. Některé z nich, se ještě ani neprodávají, jiné se už neprodávají a některé se ani nikdy prodávat nebudou!


Discmania slaví 10. narozeniny, my představujeme kolekci oblečení Discmania

Přesně před 10 lety vydala Discmania svůj první disk - Discmania MD1. Ten začal dlouhou a klikatou cestu k jedné z předních evropských značek, jakou Discmania bezesporu je. Už i s kolekcí discgolfového oblečení.

Listopadové novinky na eshopu

Tato várka nových disků se ani tak nepyšní převratnými novinkami, jako spíš doplňuje vše, co nám v poslední době chybělo. Boss, P2, Mako3, HeroPacky a další.


Metal Flake (a další) už se třpytí v regálech

Po týdnech čekání je to konečně tady - nová várka disků na proDiscgolf.cz! Kromě stálých a nutných (discgolfové sady, P2, P1x, Roc3, Boss) dorazily i novinky v Metal Flake plastu.

Mini koš do obýváku

Discmania Mini koš - novinka na discgolfovém trhu. Není vhodný pro trénink puttování a eso do něj jen tak nehodíte. Ale je to skvělá zábava!


Fundraiser na DGWT Konopiště Open 2016: S-line DDx

12 | 6 | -1 | 2. To jsou čísla, kterými můžete podpořit letošní DGWT Konopiště Open. Jako fundraiser pro největší turnaj v ČR si Discmania připravila zbrusu novou novinku.

Čtrnáctka a další novinky

Ti, kdo jsou přihlášení, už mohou na eshopu vidět zbrusu nové disky - jako GStar Colossus, Star a GStar Leopard3 a DX Roc3. Taky jsme naskladnili pár starých dobrých dlouho neviděných známých.


Pořádná nadílka novinek

Vánoce se kvapem blíží a my proto ještě narychlo doplňujeme sklad. Vše už máme připraveno, mezi novinkami najdete třeba Star Thunderbird, Innova HeroPack, DX Thunderbird, DX Katanu, nebo Star VCobru.

Trojnožky proDiscgolf.cz se vrací

Slavné a oblíbené trojnožky proDiscgolf.cz jsou zpět. Tentokrát bez potisku, který se nám ve výsledku nijak zvlášť nezalíbil. Místo něj jsme ale stoličky označili krásnou nálepkou.


Champion a DX VRoc na skladě

Roc s velkým V. Nová technologie (V-rim) dělá disky méně náchylnými na přeprání a ke konci letu rovnějšími. Podle nás úplně geniální.

Nabízíme dárkové poukazy

Ten pocit zná snad každý z nás. Kupovat blízkému dárek z oboru, kterému nerozumíme, nebo zkrátka nevíme, co přesně chce. Proto zavádíme i u nás dárkové poukazy proDiscgolf.cz.


Třetí fairway driver od Discmanie je tu!

C-line FD3 není disk na dlouhé hody. C-line FD letí, FD2 letí, FD3 jde spolehlivě doleva. Ale i takový disk všichni občas potřebujeme.

Fundraisery Konopiště Open 2015

Každý pořádný turnaj musí mít pořádný fundraiser! Že nevíš, co to fundraiser je? V pěti slovech: krásně potisklý disk podporující turnaj. Posuď sám...


Huk? Lab!

16 disků od téhle mysteriózní značky právě zavítalo k nám do proDiscgolf.cz. Jako vždy vypadají nádherně, tak pojďme rychle na ně.

Ještě větší kontrola nad vašimi drivy - CD2

Tom Kocián je největší ambasador původního CD od Discmanie. Rovinka sem, rovinka tam. Teď je tu verze 2.0 a Kociho pohled na věc!


Discgolfový koš stojí moc peněz. Nebo ne?

9.12. uvedla Discmania na trh nový koš. Nehodí se pro pevná hřiště a ani ho neposkládáš za 5 sekund jako jiné přenosné koše. Ale přeci jen je Discmania LITE Basket k něčemu dobrý. A ta cena!

Tipy na vánoční dárky

Během minulého týdne jsme představili sérii novinek. Každá z nich sama o sobě je skvělým darem pro leckterého discgolfistu, který už má své oblíbené disky vybrané.


Skládací židlička pro opravdového discgolfistu

Tři odlehčené nohy, síťovina nahoře, popruh na nošení, co je to? Trojnožka proDiscgolf.cz konečně spatřila světlo světa!

Discgolfové karty dodají hře nový rozměr

RIPT revenge - balíček karet. Nečekané je na něm hlavně to, že jako výrobce je uvedena firma Innova discs. Používají se totiž při discgolfu...


3.12.C14 - Agile Grip Bag

Zeštihlené Grip bagy kladou důraz na křivky. A nejen ty letové. Pokud ti velký Grip připadá příliš velký, našli jsme pro tebe řešení.

2. prosinec, 2 slova, birdie bag

Jeden chce dávat pořád esa, druhému stačí birdie, jinému zase par. Všeobecný recept na minusové skóre neexistuje, ale teď máme něco, co pomůže ke zlepšení každému.


1. prosince a tajemné vánoční novinky

Děti dnes snědly první čokoládku z kalendáře a dospělí si uvědomili, že nemají dárky. Ano, je 1. prosince a do Vánoc zbývá už jen chvilinka. V proDiscgolf.cz pro Vás máme něco nového.

Beef Hyzer booster, zkráceně BHB

Jen si to představ. Jsi na hřišti, už pár hodin. Oběd je ještě daleko a do bagu se talíř se svíčkovou prostě nevejde. Potřebuješ energii, potřebuješ proteiny.


BOMBA - nová značka!

Hyzerbomb. Název, který mluví za vše. Tahle nově vzniklá značka slouží jen k jediné věci - spolehlivosti. Letí vždy stejně, za jakýchkoli podmínek...

Už jsi viděl tu nádheru?!

Je tu srpen a nám přišla další várka naleštěných disků od Innovy a Discmanie! Pokud jsi čekal na něco, co mělo v názvu číslo 2, nebo 3, tak jsi tu správně!


Cool trička v prodeji!

Discgolf je životní styl, to my moc dobře víme. Ať jsi malý, nebo velký, dáváme ti možnost jak všem na první pohled ukázat, že jsi discgolfista.

Nejlepší bag na trhu je tady...

Discmania je přední evropský výrobce disků. Grip je nejlepší světový výrobce discgolfových bagů. Vyrábí je z nejlepších materiálů, nejlépe jak umí, používají je ti nejlepší... Doživotní záruka.


4 novinky od Innovy skladem právě teď!

Sezóna je už v plném proudu, a tak si pro nás Innova nachystala několik super kousků! Star Mako3, GStar Roc3, GStar Boss a GStar Daedalus..

Počasí neporučíš, GStar ano

Tak schválně, kolikrát se ti při hře už stalo, že jsi neměl kam utírat disky, protože tvůj ručník byl totálně promočený? Určitě hodněkrát, nám taky. S GStar plastem tě tohle nemusí zajímat!


Atlas tě nezklame

Champion Atlas - spolehlivý za všech okolností. Dominuje ve větru backhandem i forehandem. Navíc u toho všeho vypadá skvěle.Column 'id' cannot be null