proDiscgolf.cz>Přehled článků

Přehled článků

Heipark Open 2019 zažil svou ligovou premiéru!

Pořádné hřiště, silná konkurence a aprílové počasí. To Heipark Open 2019 shrnuje v jedné větě. Protože se to však dá rozepsat mnohem podrobněji, vytvořili jsme tento článek, kde se na turnaj podíváme okem designéra, organizátora a fotografa.

FAQ k Mistrovství ČR v Jamkové hře

Kdy se turnaj koná? Kde bude registrace? Jak to bude probíhat? A co je to vlastně ta jamkovka? A MČR? Všechny otázky vám zodpovíme v tomhle článku!

10 turnajů, u kterých nesmíte chybět – sezóna 2019

O tom, že Konopiště Open v letošním roce nebude už asi ví kde kdo, nicméně rozhodně neleníme! Pojďme si shrnout, které turnaje letos pořádáme a na nebudeme chybět s naším nadupaným stánkem! Není toho málo.

Albatros Team v roce 2019

Nový rok, nová sezóna. A taky příležitost, aby vzlétli noví Albatrosi! Albatros Team letos čekají velké věci, o tom nemáme sebemenší pochybnosti.

7+1 báječných dárků pro discgolfisty

Znáte to. Pořád jen ten discgolf. Po práci discgolf, o víkendu discgolf, na youtube discgolf. Discgolf. Čím ale takového discgolfistu nejlépe obdarovat? Připravili jsme seznam přesně pro tuto příležitost!

#ČešiNaUSDGC, aneb dva pohledy na nejprestižnější turnaj na světě

Nej, nej, nej. Turnaj USDGC se dá popsat spoustou různých veskrze pozitivních slov a superlativ, ale stejně se pouhá představa realitě ani nepřiblíží. Své pohledy na celou akci a své příběhy vám v tomto článku popisují Přemek Novák a Bohdan Bílek, kteří se UDSGC 2018 zúčastnili.

Zimní HrajDiscgolf Tour je zpět - verze 2018/2019

Série turnajů zaměřená na rozvoj discgolfu na nově postavených hřištích v České republice se vrací. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili lehce upravený systém, kdy celá soutěž vyvrcholí velkým finále.

Hlavní důvod, proč pořádáme Konopiště Open

Stojí nás to hodně energie i peněz, ale stejně to pořád děláme. Konopiště Open, od Mistrovství republiky po PDGA Major. V článku se dozvíte, co nás neustále žene kupředu.

Organizační tým Konopiště Open 2018

Konopiště Open není akce, která by se dala zvládnout v jednom člověku. Ani ve dvou, v pěti nebo v deseti. Je společným snažením nesčetného množství lidí. Ty nejdůležitější si představíme v tomto (ne úplně krátkém) článku.

Eva Králová - In my bag (2018) - mistryně České republiky

Eva Králová je jednou z nejmotivovanějších hráček v České republice. Je mistryní ČR z roku 2017 a vítězkou české 1. DGL z roku 2017 a celkově zajímavou a kvalitní hráčkou. Proto jsme s ní v dubnu 2018 natočili video o tom, co nosí v bagu.

Bohdan Bílek - In my bag (2018) - dvojnásobný Mistr střední Evropy

Vycházející hvězda českého discgolfu, která už vlastně vyšla před dvěma lety. To je Bohdan Bílek. Junior z Nového Jičína, který na turnajích pravidelně zatápí i mnohem zkušenějším hráčům. V Uničově jsme s ním natočili video o tom, co nosí v bagu za disky!

Zimní HrajDiscgolf Tour 2017-2018 je u konce

Náš experimentální projekt - ZHDGT - nelze nazvat jinak, než úspěchem. Objeli jsme 13 hřišť, poznali 252 nových discgolfistů a 103 z nich jsme discgolf tak trochu "naučili".

Albatros Team v roce 2018

„Vážení cestující, mluví k vám Kapitán! Pevně věříme, že jste si užili dlouhou zimní dovolenou, odpočinuli si a nabrali nové síly. Letadlo Albatros za malou chvíli startuje do nové sezóny. Prosím připoutejte se, brzy vyrážíme!“

Za discgolfem do Španělska: Costa del Sol

Leden. Venku řádí krutá zima. Koše cinkají tak nějak divně. O citu v prstech discgolfisty se snad ani nedá mluvit, protože neeixstuje. Naštěstí se discgolf hraje i na jihu, třeba ve Španělsku. Kryštof s přítelkyní tam na víkend vyrazili, v článku teď shrnují vše potřebné!

Návod na to, jak vybrat discgolfový vánoční dárek.

Teď už to nebude věda! Ba naopak, bude to jednoduché. Možná až moc. Stačí odpovídat na pečlivě zvolené otázky a na konci udělat klik.

Zimní Hrajdiscgolf Tour 2017/2018

Něco končí, něco začíná. Discgolfová sezóna 2017 se možná chýlí ke konci, ale ani v zimním období nebudeme zahálet. Díky Zimní Hrajdiscgolf Tour totiž může kouzlo discgolfu poznat každý. A ani ti, kdo už jsou pod jeho vlivem, nepřijdou zkrátka.

Videorecenze Discmania S-line P3x od Jakuba Zdráhala

Člen proDiscgolf.cz Albatros Teamu a jeden z nejlepších juniorů v České republice - Jakub Zdráhal - pro vás přichystal recenzi nejnovějšího putteru od značky Discmania: S-line P3x.

Škola discgolfu s ABC!

Zajímá tě, jak se discgolf hraje, ale číst o tom není tak úplně ono? Video předává více informací, než písmo, proto jsme spolu s časopisem ABC a Albatros proDiscgolf.cz týmem připravili sérii několika videí, kde tě discgolf naučíme!

Stavíme discgolfová hřiště o 106! Doslova.

Páni, máme za sebou 7 nejdrsnějších a zároveň nejkrásnějších měsíců v historii naší malé firmy. Od března do července jsme realizovali 106 nových discgolfových jamek!

Centrála na Konopišti

Největší discgolfová akce této sezóny je za dveřmi. Hřiště Franz Ferdinand už skoro stojí, většina materiálu je na místě. V zásadě už chybíme jen my, internetový obchod proDiscgolf.cz. Od 5. do 16.5. fungujeme z Konopiště!

Kryštof Novák je první Čech v týmu Discmania!

Kryštof je s námi téměř od úplného začátku. Jeho discgolfové puttování začalo v létě roku 2011 dobrovolnictvím na turnaji European Open ve finském Tampere. Discgolf ho pohltil rychle…

Důvod, proč ti pravotočivý driver může zatáčet doleva, aneb jak létají discgolfové disky ve skutečnosti.

Známe to všichni. Koupíme si disk, který by podle charakteristik měl letět nejdřív hodně doprava, a pak se vrátit trochu doleva. Jenže on letí doleva celou dobu!

Dobrovolníci, hlaste se! DGWT Konopiště Open 2017 se blíží.

A je to tady přátelé. U protinožců právě probíhá první turnaj z 2. série Disc Golf World Tour – Aussie Open, který je zároveň prvním Majorem tohoto roku a my bychom Vám rádi připomněli, že dalším turnajem DGWT v pořadí je Konopiště Open!

Konopiště Challenger 2017 - atmosféra DGWT

Po páte za sebou, ve světě nejznámější český discgolfový turnaj Konopiště Open, zase povyroste. Možná by se spíše hodilo napsat rozroste. Nebude totiž jen jeden, nýbrž rovnou dva a najednou.

Morava zvítězila ve finále HrajDiscgolfTour 2016!

HDGT 2016 ovládla Moravu a Morava ovládla HDGT 2016. Po 31 turnajích, které se odehrály ve všech koutech České republiky. dospěla HDGT do velkého finále v Hostačově.

Reprezentujeme na Mistrovství Evropy v discgolfu 2016!

10 členný reprezentační tým ČR (kterého jsme součástí) se o víkendu vydal na 2000 kilometrů dlouhou cestu na sever, do finského města Oulu, kde se letošní Mistrovství Evropy odehraje.

DGWT European Masters 2016 - začínáme

European Masters - 4. turnaj Disc Golf World Tour a první letošní Major. Odehrává se na přenádhérném švédském Järva DiscGolfParku na periferii Stockholmu. My začínáme!

HDGT 2016: Herní systém a infografika

Tak jako minulý rok i letos přinášíme HrajDiscgolf Tour - sérii 32 turnajů zaměřených na začátečníky s vyvrcholením na superfinále v Hostačově! Více info v článku...

Se lvíčkem na prsou – začátek Greplíkovy cesty

Být součástí české reprezentace pro rok 2016 na mistrovství Evropy v Oulu je pro mě obrovská pocta a zároveň velký závazek. Rád bych se s vámi podělil o pár zásadních momentů minulé sezóny, které vedly k Oulu.

Deep in the Game Tour Česká republika

Ano, je to tak. Po dvou letech k nám opět zavítá Avery Jenkins a nebude to jen tak! Naplánovali jsme s ním sérii čtyř akademií, doplněných jednou besedou a jednou přednáškou.

Se lvíčkem na prsou - začátek Kryštofovy cesty

Začneme od nejmladšího - mě. Jak už jsem psal v úvodním příspěvku, minulá sezóna byla těžká. Ale můj putt se jako zázrakem vrátil a spolu s ním i radost ze hry a další motivace.

DGWT #1 - La Mirada Open

10.3. začína v Kalifornii první turnaj Disc Golf World Tour. Účastnit se bude světová špička na nádherném hřišti a rozhodně to bude velké. V článku sepisujeme všechny způsoby, jak být co možná nejvíce v centru dění.

Se lvíčkem na prsou - díl první

Naše trio (Novák, Grepl, Novák) vyrazí letos v srpnu skoro k polárnímu kruhu - do finského města Oulu. Od 24. do 27. srpna se tam totiž koná mistrovství Evropy v discgolfu. A my jedeme reprezentovat.

Grip bagy po lopatě

Grip Equipment už řadu let vyrábí ty nejlepší discgolfové bagy na světě. Minulou sezónu se však trochu změnilo názvosloví, a tak jsme vytvořili přehlednou infografiku. Aby bylo vše jasné.

Fundraisery Disc Golf World Tour

Světově nejprestižnější discgolfová soutěž představila 3 zbrusu nové disky. Těmi neopovrhne žádný discgolfista. XT VAviar, Star VRoc3 a C-line PDx. Že jste o nich doteď neslyšeli?

Discgolfové sady

Na eshop jsme přidali speciální discgolfové sady disků. Všechny tři jsou zaměřené na začínající hráče, každá na to ale jde trochu jinak.

VRoc očima Milana Cmára

VRoc je zbrusu nový midrange od Innovy s technologií VRim. Díky ní na začátku letu nejde přes osu (při backhandu pravou rukou doprava), ale na konci letu nejde ani příliš doleva. Jak se líbí Milanu Cmárovi?

Tuc, tuc, tuctujeme

Ano dámy a pánové, příznivci létajících plastových talířků je to tak. Discgolf se stává fenoménem poslední doby a tak po 12 apoštolech a 12 měsíčcích přichází na scénu další magické dvanáctky.

Trik, triko, trikolóra

Chceš-li dáti světu vědět, že jsi discgolfista tělem i duší, máme pro tebe řešení. Stylová discgolfová trika dokáže odmítnout jen málokdo. Pro jistotu jsme ale sepsali, na co všechno se hodí.

Přemysl Novák recenzuje Innova DX Colt

DX Colt je horká novinka od Innovy pro hráče s menší rukou. Jedná se o spíše rychlejší a klouzavější putter s beadem typu namiř a házej.

V Běchovicích se proletí všichni, je to totiž nejdelší devítijamka v ČR

DiscGolfPark Praha–Běchovice měří 1 206 metrů a má PAR 32. Průměrná délka jamky je 134 metrů, nejdelší měří 227 metrů nejkratší 62. Tolik strohá čísla. A realita?

Training Camp Budišov 2015 očima účastníka

25. až 28. září proběhl dlouho očekávaný Traning Camp od proDiscgolf.cz. Cíl návštěvy Budišova nad Budišovkou byl pro nás jasný. Získat certifikát a stát se tak certifikovaným instruktorem discgolfu.

Disc Golf World Tour

Jussi Meresmaa posouvá profesionální discgolf na novou úroveň. Disc Golf World Tour je série šesti elitních turnajů, z nichž 3 budou v USA, 1 ve Švédsku, jeden v Estonsku a jeden v České republice.

Z vítězství sérii HDGT 2015 se raduje reprezentace Čech

Po urputných bojích ve finále a superfinále Hrajdiscgolf.cz Tour 2015 vyhráli hráči z Čech.

Objevování Ameriky: Vlog z San Francisca

O posledním víkendu v srpnu jsem se vydal na sever do nádherného San Francisca a zúčastnil jsem se tam velkého béčkového turnaje San Francisco Safari.

Objevování Ameriky: soutěže, ligy a turnaje

Jsem zhruba v půlce mého amerického dobrodružství, což značí vhodný čas na další článek. Zaměřím se na to, jaké jsou v USA turnaje a soutěže.

European Open 2015 - tentokrát tam nejsme

Ale stejně budeme u toho. Alespoň online. Největší discgolfové klání, které každé dva roky posouvá discgolf kupředu, se blíží. Už od čtvrtka. Stačí naladit...

Objevování Ameriky: Sky High DGC

Konečně jsme hráli hřiště, které fakt stálo za to! 27 jamek na vrcholu Table Mountain, na jedné straně výhled na hory, na druhé na poušť směrem k Las Vegas.

Mrknutí na ostravskou 18

Jedinečný počin na klubové discgolfové scéně se podařilo dotáhnout až do velmi úspěšného konce a z dlouhodobého hlediska doufejme, že i úspěšného začátku, ostravskému discgolfovému klubu DGC Bazarmix.

Objevování: První týden za louží

Je to přesně týden od doby, kdy jsme dorazili do kalifornského Rancho Cucamonga. Hráli jsme 4 hřiště (90 jamek), potiskl jsem 100 disků a prohrabal se asi 150 S-line FD. Ale to není všechno.

Objevování: Čech v kolébce světového discgolfu

Vznikl tam první discgolfový disk, je to kousek od prvního hřiště na světě a taky od rodiště současného nejlepšího discgolfisty ze všech.

Bible zelenáče II - jak vybrat driver

V tomto článku nebude příliš textu, angličtina bude nutností. Vybrat si nový disk může i nemusí být složité, ale následující videa to ve všech případech zjednoduší.

Pohořská pohoda na Pohoř Open 2015

Junioři málem porazili Openy. Na jednom z discgolfových kopců u Oder se už několik let scházejí discgolfisté všech koutů ČR, aby změřili své síly na nejkratším osmnáctijamkovém turnaji u nás.

Konopiště Open 2015 otevírá své brány pro posledních pár dobrovolníků

Pokud chceš být u největší discgolfové události tohoto roku, pokud chceš být na dosah evropské discgolfové špičce, pokud chceš, aby ses i ty zasadil nemalou měrou o hladký průběh Konopiště Open 2015, pak neváhej.

Marek Waleczek: P1X – bead, či nebead…

P1X aneb první putter s beadem (spodní hrankou) od Discmanie. Popravdě řeknu, že jsem nevěděl co od tohoto disku čekat, neměl jsem totiž ještě tu čest držet v ruce nějaký putter s beadem.

Discgolf tady a tam...

Čím to, že někde discgolf zažívá boom a někde ne? V čem je zakopaný pes, kde je jádro pudla?

Napiš recenzi -> dostaň disk

Jaro (čti ideální čas na zkoušení novinek) je tu. V případě, že se cítíš jako patřičný disktester, pokračuj v čtení. A pokračuj rychle.

Kryštof Novák: Má nejdůležitější discgolfová zkušenost

Nokia, Finsko, červenec 2011. European Open. Přemek Novák, Tomáš Urbánek a já. Jednoznačně nejlepší zkušenost.

Slevy, aneb jak dostat více za méně

Sleva, slevový systém, procenta. Neustále je vyvíjíme. Nicméně tady najdeš vždy aktuální informace o tom, jak u nás ušetřit.

Youtube kanály o discgolfu, které nechceš opomíjet

9. Právě tolik videokanálů na youtube jsme se rozhodli vypíchnout. Turnajová videa, recenze disků, rozhovory a další. Co jiného se taky dá dělat, když je venku zima, prší, a den je krátký?

Jak trénovat puttování, zn. EFEKTIVNĚ

Nikdo (snad kromě Paula McBetha) nemá čas na to, aby puttoval 8 hodin denně. Proto je potřeba využít ten cenný čas s puttery a discgolfovým košem efektivně.

Nejsnadnější cesta k nižšímu skóre

Puttování. Pro některé možná nejméně záživná část discgolfu (hned po hledání disků), pro jiné noční můra. Tak či tak, přichází dvoudílný návod na to, jak se v něm stát mistrem.

Turnajová esa 2014

Přípravy na novou discgolfovou sezónu roku 2015 jsou v plné proudu. Pojďme se však na chvíli obrátit ještě k sezóně minulé.

Členství v PDGA a největší turnaj roku

Do startu registrace na Konopiště Open 2015 zbývá už jen několik dní. Jednou z podmínek je členství v PDGA - následuje šestikrokový návod, jak na něj.

Návod, jak založit discgolfový klub

Nějaký čas už hraješ discgolf a možná jsi začal uvažovat i o založení discgolfového klubu ve svém městě. Jak ale takový klub založit aby měl i nějakou právní hodnotu a tak dále?

Chytej! Discmania Lite Basket

Dnes jsme do akce vzali asi největší novinku roku 2014 - Discmania Lite Basket. Domácí koš, který je lehký, levný, skvěle chytá a ideálně se tak hodí k zimnímu tréninku.

Skládací stolička očima prvního majitele

Vždy, když na trh uvádíme nový výrobek, napjatě sledujeme, kdo se po něm vrhne jako první. Tom dostal discgolfovou trojnožku na Vánoce. Nadchla ho tak moc, že napsal recenzi.

Rok ve znamení Albatrosa a proDiscgolf.cz

proDG.cz - Albatros discgolf Team byl na tento svět seslán s několika úkoly. Jak se našim nejlepším asi dařilo v jejich první sezóně...

Jamka roku 2014 - už je po

Discgolfová soutěž z dílny týmu proDiscgolf.cz, která zaplavila celou Českou republiku, je u svého konce.

Kryštof Novák: Modrý XT Aviar

Před pár týdny jsem si pořídil modrý XT Aviar. Oddanost, věrnost, klid. Přesně to jsem od něj čekal.

Po 5 turnajích jsou určeni mistři Moravskoslezského kraje

Proč vlastně proběhla, jak vznikla a kdo nakonec zvítězil. To jsou základní otázky točící se kolem ligy Moravskoslezského kraje.

Zkušenosti z Balkánu

Na Drava Forester v Chorvatsku jsme jeli hlavně nabrat zkušenosti. Chtěli jsme vidět, jak na tom je discgolf v jiných zemích, navíc pak jižně od nás.

Co všechno ovlivňuje let disku

Stejný disk může letět dvěma různým hráčům úplně jinak! A v rozdílných podmínkách i jednomu hráči! Čím to je se dozvíš v článku!

Ať to lítá, Kopřivnice!

A je hotovo, jsme v Kopřivnici. Teda pokud už bylo 30.10. a 17:00... Pokud přijdeš, tak tě kromě slevy čeká kolaudačka! Nač čekat?

Díky za hru, Nový Jičíne!

Hodně štěstí na poslední jamce! Vše podstatné se dozvíš uvnitř...

Liga Moravskoslezského kraje se chýlí ke konci

Celkem 5 turnajů na 5 moravských discgolfparcích. 4 z 5 jsou za námi, ve 2 kategoriích je o vítězi rozhodnuto a ve 2 není nic jisté...

Bylo to krásné a nakonec toho bylo i dost

Moravian Open, mistrovství ČR, nádherné prostředí na vrchu Svinec u Nového Jičína, 89 hráčů z celé ČR, ...

Mistrovství Evropy 2014 - epilog a dovětek

V Ženevě jsme viděli, jak neskutečně vyrovnaná je evropská discgolfová špička v kategorii Open. Ale taky jsme viděli, jak jsou na tom junioři. Video included.

Začátek podzimu na Laguně

Jeden z posledních „céčkových“ turnajů pod taktovkou proDG.cz v tomto roce a pro mnohé zároveň i takový menší discgolfový odpočinek na kratším hřišti před Mistrovstvím ČR na Svinci.

DiscGolfPark Kopřivnice slavnostně otevřen

Píše se den 18. 9. 2014. Den, který se zapíše do dějin města Kopřivnice tučným písmem.

Videorecenze nejzdravějšího bagu od Kryštofa Nováka

Discmania Grip bagy a nově i klasické Grip bagy najdeš u nás na eshopu. A v čem jsou tak skvělé? To už ti ukáže Kryštof v následujícím videu.

Veselice 2014

Další dvoudenní turnaj tohoto roku je za námi! Na veselském kopci, kousek od Oder se minulý víkend odehrál již pátý ročník Veselí Open! Takhle napínavé finále tu ještě (skoro) nebylo! Máme video i rozhovor!

Mistrovství Evropy 2014 - švýcarská dálnice - epilog

Tak je to zase tady. Cesta zpět z velkého a krásného turnaje v Ženevě byla velice poučná, posuď sám!

Mistrovství Evropy 2014 - Den 5.

Třetí herní den na EDGC 2014 byl prostě sen, krásné počasí, lehký vítr.. Ideální pro natáčení zpomalených záběrů těch nejlepších! Tak už Víš, jak na to?

Mistrovství Evropy 2014 - čtvrtina je za námi!

1. den ze 4 jsme všichni zvládli, zbývají ještě 3. Každý den se hraje jedno kolo a ty máš teď možnost se podívat, jak zvládl závěr toho svého Přema.

Trénujeme na mistrovství Evropy - 0002

Příběh pokračuje! Prošli jsme si hřiště. Je děsivé ve své kráse. Chceš vidět, jaké je tady být a hrát?

Jsme na mistrovství Evropy - 0001

Tým reprezentující proDG.cz a Moravian Gators Nový Jičín se kvalifikoval na mistrovství Evropy do Ženevy. Teď každému přinášíme zprávy z místního dění až pod nos! Jaká byla cesta?

Discgolfové lázně – balzám pro tělo i ducha

21. turnaj letošní sezóny, který je organizován pod záštitou proDG.cz, se uskutečnil v nádherném prostředí lesoparku Priessnitzových léčebných lázní Jeseník.

Discmania znovuobjevila fairway driver

Dnes se spolu podíváme na zbrusu nový disk od Discmanie – FD2. Zapadá mezi ostatní disky této značky? Jaký je rozdíl mezi FD2 a Teebirdem? Jaký vlastně je? To vše se dozvíš právě teď a tady.

Ahoj, jsem FlyBoy a rád bych se Vám představil

Sedím si ve větvích a přemýšlím, kam se rychle schovat, abych si vychutnal čerstvě nalezený oříšek...

Kráska a Zvíře v jednom, to je Kmochův Ostrov

Ještě jsem nebyl na hřišti, které by se člověku tak líbilo, a zároveň ho děsilo ve stejném stylu, jako DiscGolfPark Kmochův Ostrov v Kolíně. Turnaj na něm nemohl být nezajímavý, to každý ví.

Nejemný turnaj v Hrubé Vodě

Čím asi tak může být hřiště na sjezdovce zajímavé? A jak by tam mohl být zajímavý turnaj? Jednoduše. Kvalitním hráčským obsazením a chytrým rozmístěním a navržením jamek.

Před dubem, za dubem, v Karviné

Další turnaj Ligy Moravskoslezského kraje je za námi! Opět naplněn rychleji, než odehrán, s 12 nádhernými jamkami a za účasti těch nejlepších hráčů z celé Moravy. To byl turnaj v Karviné.

Albatros proDiscgolf Team je tu!

Na Konopišti byl veřejnosti oficiálně poprvé představen Albatros Discgolf Team. První poloprofesionální tým v České republice. Proč? Co? Kdo? Jak?

Roztříštěné naděje v Kadani

Roztříštěné naděje, ale střepy nosí štěstí... Kadaň Open je nejnovější 18jamkový turnaj pořádaný v naší režii. První ročník byl náročný, ale krásný zároveň...

Meziškolní ligy letí napříč republikou

Tým proDG.cz pokračuje v podpoře rozvoje discgolfu v České republice. Bojujeme na různých frontách a po pár nových DiscGolfParcích jsme se zaměřili na aktivní podporu mládeže..

Mládí vpřed aneb Havířov Stromovka Open 2014

Registrace se naplnila během pár hodin, přidali jsme tři jamky, rozšířili kapacitu na 60 lidí. Ráno nás uvítalo krásné počasí...

Klinika a distance showcase ve velkém

12. 6. naši zemičku přijel někdo navštívit. Tím někým byli Avery Jenkins a Simon Lizotte... Že jste ta jména už slyšeli?

Dva profíci v Praze

Hvězdy světového discgolfu budou vyučovat techniku na Ladronce, přihlásit se může každý!

Růst discgolfu v Moravskoslezském kraji nezastavíš!!!

Projekt Ostrava město sportu 2014 vyvěsil disk do vzduchu, zasadil eso přímo do řetězů a těší tím srdce discgolfistů v Moravskoslezském kraji.

Dvanáctijamka ve Valašském Meziříčí

Když jsme o půlnoci 10. dubna spouštěli registraci, věděli jsme, že to bude rychlovka. Ale až taková? To jsme vážně nečekali. Po 9 hodinách bylo zaregistrováno 49 lidí...

Ze zákulisí příprav prvního PDGA B turnaje v ČR

To snad ne! Přes výhoziště šestky, koš pětky, výhoziště jedenáctky až po koš stejné jamky vede bobová dráha. A támhle, ano, přesně tam...

Čtyři jindřichohradecká překvapení

Každé hřiště je jiné, o tom žádná. Jenže to, čím se odlišuje DiscGolfPark Mertovy Sady od ostatních, se dá vyjádřit slovy jen těžko (navíc psanými).

Střídavě větrno ve Svitavách

Předpověď se většinou nemýlí. Škoda…

Turnajová esa proDG.cz

Je to nepopsatelný a jedinečný zážitek, mrazivý, a přesto ďábelsky spalující pocit vzrušení. Vyvěsíte disk do vzduchu a on letí, v ten okamžik nevnímáte nic jiného než letící disk...

Ladovská zima na turnaji v Ostravě

Ladovská zima. Myslím si, že tahle dvě slova velice trefně popisují sobotní turnaj v Ostravě. Nejen že nás navštívil sám autor písně, Jaromír Nohavica, ale...

Akademické úspěchy v Ostravě

Naučit se hrát discgolf není jen tak... Ale kdyby k tomu všichni přistupovali stejně, jako studenti na ostravské Akademii proDG.cz, tak by to bylo něco!

Dodiskováno!

100% diskontní ceny discgolfových disků na www.diskuj.cz jsou u konce. Tahle soutěž, to byla masivní záležitost. Na každém turnaji jste z nás tahali informace a správné odpovědi, ale marně.!

Co tady najdete nového?

Disky, pořád jsou to především disky. Jenže tyhle tu ještě nebyly – nové značky, potisky, plasty. A pak taky něco na sebe.

Akademie proDG.cz, získej titul

U nás v proDG víme, že aby to lítalo nestačí jen dobré disky, ale je potřeba i správná technika. Proto pořádáme Akademie proDG, kde tě naučíme vše, co potřebuješ, abys získal discgolfový titul.

5 důvodů, proč používat Foxbat

Pro všechny na všechno, jeho nejjednodušší popis. Jestli hledáš univerzální disk, tak tohle je na 90% ten pravý. Dají se s ním vykouzlit neuvěřitelné křivky. Přečti 5 důvodu a pochopíš.


Column 'id' cannot be null